czwartek, 12 lutego 2015

Miłość bez limitów

"3 years ago today God united Kanae and I together as one in marriage!! Happy Anniversary baby!! Thank you for loving me the way you do!! I love you!!! Thank you everyone for sharing in our joy and thanking God with us for all our blessings!" - tymi słowami Nick Vujcic przypomniał nam o rocznicy wielkiego wydarzenia w jego życia - o ślubie z przepiekaną Kanae. Nick jest mężczyzną bez rąk i nóg, który nie uwierzył w to, że szczęście i miłość są poza jego zasięgiem. Małżonkowie maja 2-letniego synka i spodziewają się narodzin kolejnego dziecka. Wywiad z parą można odsłuchać - tutaj.


Ta historia po raz kolejny przypomina mi, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Że jeśli ja nie będę ograniczać Boga w moim życiu i pozwolę działaś Mu na maksa, to wszytko może się zdarzyć. Absolutnie wszystko. Dziękuję Ci, Panie, za świadectwo życia Nicka i za to, że objawiasz mi swoją moc, potęgę i chwałę. Ty jesteś Panem mojego życia, Ty króluj w nim i błogosław obficie.
(O Nicku pisałam już kilka razy na blogu, m.in tutajtutaj, tutaj i tutaj). Historia niezwykła,  niespotykana, niewiarygodna. A 30 kwietnia br. Nick przyjedzie do Poznania.
(fot. tutaj)

10 komentarzy:

 1. Tak, to jest niewiarygodna historia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Niewiarygodna i bardzo poruszająca.

   Usuń
 2. Przeglądam jego fb. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przeglądam niemal codziennie;) I słucham nagrań Nicka, które dają ogromną nadzieję i umocnienie.

   Usuń
 3. Panie Boże daj mi spotkać mężczyznę, którego pokocham i który pokocha mnie, którego Ty dla mnie przeznaczyłeś. Powierzam Ci moje pragnienia spotkania go i bycia jego żoną. Dla Ciebie nie ma żadnych ograniczeń i żadnych granic.

  OdpowiedzUsuń
 4. 30 kwietnia w Poznaniu - www.zyciebezograniczen.pl/?ppid=22767

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tę informację. Już zamieściłam powyżej.

   Usuń
 5. Dzięki. Ten człowiek jest niesamowity

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj jest;) Chwała Panu za Jego świadectwo!

   Usuń