sobota, 19 października 2013

Więzienie za odmowę udzielenia homoślubu!

Ponownie powołuje się się na fronda.pl. Tym razem chodzi o skandaliczną ustawę we Francji o "homomałżeństwach", która za odmowę udzielenia "błogoslawieństwa" parze homoseksualistów skazuje pięcioletnim wyrokiem oraz karą 75 tys. euro.

"Francuscy merowie nie mogą się powoływać na sprzeciw sumienia, by odmówić udziału w zawarciu małżeństwa osób tej samej płci – orzekła dziś Rada Konstytucyjna, najwyższa instancja sądowa we Francji. W ten sposób odniosła się ona do wniosku podpisanego przez 20 tys. merów, którzy domagali się przyznania im klauzuli sumienia. 


W listopadzie 2012 roku prezydent François Hollande, obiecał merom, że nikt nie będzie ich zmuszał do udziału w homoślubach. Ostatecznie klauzula sumienia nie pojawiła się w ustawie, a minister spraw wewnętrznych ostrzegł merów, że za odmowę udzielenia ślubu homoseksualistom grozi im 5 lat więzienia i 75 tys. euro kary"

Źródło: http://www.fronda.pl/a/wiezienie-za-odmowe-udzielenia-homoslubu,31388.html


3 komentarze:

 1. Wierzyc się nie chce, ze mniejszość homoseksualna potrafiła tak zdominować większość i narzucić swoje prawa. Zmusić do działania na korzyść 'homo' wbrew swoim poglądom i sumieniu. Pytanie czy Polska się od tego uchroni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy się uchroni? Nie sadzę.
   U nas tez pederaści się panoszą. Za naszym przyzwoleniem oczywiście. W imię fałszywie pojmowanej tolerancji zgadzamy się na wszytko! Oni wchodzą nam na głowę, plują w twarz, a my się uśmiechy i dumnie mówimy, ze jesteśmy super nowocześni i tolerancyjni. Tak wygląda właśnie Polska. Nawet w telewizji śniadaniowej promowany jest homoseksulaizm. A z się robi niedobrze jak się widzi dziennikarzy podlizujących się homusiom - w telewizji publicznej rzecz jasna.

   Usuń
 2. Nie mówmy, ze nic od nas nie zależy. Podpiszmy np. protest http://dzielneniewiasty.blogspot.com/2013/10/stop-dyktaturze-mniejszosci-podpisz.html kropla w oceanie?? Morze, ale cały ocean skalda się właśnie z tych małych kropel.

  OdpowiedzUsuń