wtorek, 1 października 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jutro nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do wspólnej modlitwy w intencjach dzieła Dzielnych Niewiast, wszystkich kobiet, które przyjeżdżają na comiesięczne spotkania do Krakowa i Wrocławia, za osoby prowadzące i odpowiedzialne za ten ruch, za opiekuna o. Pawła Drobota CSsR.

Módlmy się za siebie nawzajem.
Polecajmy Matce Bożej wszystkie nasze sprawy i  sprawy pozostawione tutaj przez Czytelników bloga.

17 komentarzy:

 1. Maryjo, proszę Cie o opiekę nad naszą rodziną. Dziękuję za dotychczasowe łaski.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo, powierzam sprawę mojego zamążpójścia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matce Pięknej Miłości nadal polecam siebie i Arka,a także nowożeńców Imeldę i Tomka, MZ

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o znalezienie dobrej pracy dla Macieja.
  Matko Boża Nieustającej Pomocy polecam Ci trudną sprawę rodzinną i proszę o pomoc w jej rozwiązaniu.
  Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o odczytanie Woli Bożej w moim życiu. EZ

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Pięknej Miłości, Twojej opiece powierzam Monikę i Roberta w pierwszych tygodniach ich wspólnego życia
  ms

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, Ty wiesz jak bardzo chciałabym wyjść za mąż za odpowiedniego człowieka. Co ja mam robić? Pomóż mi, błagam. Pomóż... Też chciałabym mieć takie tygodnie wspólnego życia jak Monika i Robert z poprzedniej intencji. Dlaczego to wszytko jest takie trudne? Takie inne niż by się chciało? Takie odległe od tych najgłębszych pragnień? Pomódlcie się za mnie, proszę, by nie zabrakło sił. M.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za opiekę i pomoc, dziękuję, że wstawiasz się za mną i za wszystkimi Dzielnymi. Proszę badź moją orędowniczką przez Twoim Synem, a moim Panem i Zbawicielem, proszę o uwolnienie z obsesyjnych myśli, z lęków, ze złej wstydliwości. Oddaję Ci relację z Łukaszem, niepozwól abyśmy się nawzajem skrzywdzili. Proszę o dobrą pracę dla Marty. Proszę o pomoc i wsparcie w mojej pracy, o siłę w relacjach z podwładnymi i przełożonymi. Ave Maryja. AM.

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryjo pomóż nam dostrzegać wartość naszego życia, odkrywać cudowny plan Ojca Niebieskiego, naucz ufności i życia dla Jezusa, tak jak Ty zaufałaś i żyłaś w zgodzie z planem Boga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję, że wstawiasz się za nami Dzielnymi u Twojego Syna , a naszego jedynego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, dziękuję że jesteś naszą i moja orędowniczką. Proszę bądź pośredniczka przed Jezusem, Oddaję Ci moją relacje z Łukaszem, prosze abyśmy się wzajemnie nie skrzywdzili. Oddaje Ci moja pracę, moje relacje z podwładnymi i przełożonymi. Proszę o siłę w wykonywaniu obowiązków służbowych. Ucz mnie miłości , ucz mnie jak mam okazywać i przyjmować miłość. Proszę o dobrą pracę dla Marty. Ave Maryja. Prosi A.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Boża Nieustajacej Pomocy proszę Cię o łaskę zdrowia i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw naszej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża, proszę o zbawienie dla syna i córki oraz zdrowie dla Barbary

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża Pięknej Miłości Tobie zawierzam siebie i Tomka.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko polecam Twojej opiece zmarłą Basię MG

  OdpowiedzUsuń
 14. Maryjo zawierzam Ci moich rodziców w dniu ich imienin, moich braci ,Magdę prosząc o szczęśliwy poród, Weronikę. Matko prosze cię prowadź mnie w tej relacji z Januszem ,daj mi mądrość w podejmowaniu decyzji i aby Jezus zawsze był na pierwszym miejscu.Proszę o szczęsliwą podróż i Twoja opiekę nad nami w czasie pobytu w górach.Dziekuję za wszystkie Dzielne Niewiasty i ojca Pawła.

  Agata

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Najświętsza, proszę o uzdrowienie z wszystkich dolegliwości fizycznych, o dobry wynik leczenia i o radośc życia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Za dzielnych mężczyzn!

  OdpowiedzUsuń
 17. O błogosławieństwo Boże w rodzinie i życiu zawodowym i o zdrowie. RK

  OdpowiedzUsuń