niedziela, 27 października 2013

Podsumowania pierwszego spotkania DN w Warszawie

Wczoraj odbyło się także pierwsze organizacyjne spotkanie DN w Warszawie. Miało ono miejsce w Kościele św. Benona u oo. Redemptorystów w Warszawie przy ul. Pieszej 1, pod duchową opieką o. Grzegorza Ruszaja CSsR.

Dziękujemy ojcu Grzegorzowi za pomoc i posługę, Danusi P. za trud organizacji spotkania, a wszystkim przybyłym Paniom za obecność. Każda z Was wnosi w te spotkania swoją niepowtarzalność i wyjątkowość. I to jest piękne! Polecamy modlitwie
dzieło Dzielnych Niewiast, osoby odpowiedzialne za organizację spotkań DN w każdym z miast oraz wszystkie Panie, które kiedykolwiek na takie spotkanie przybyły. Módlmy się także za ojców, którzy nas wspierają: za opiekuna DN-Kraków i zarazem całego dzieła - o. Pawła Drobota,za  opiekuna DN-Wrocław - o. Damiana Simonowicza, za opiekuna DN-Warszawa - o. Grzegorza Ruszaja oraz za ojców wspierających - o. Piotra Andrukiewicza i o. Marka Urbana.
Bóg zapłać ojcom za wszytko!

Kolejne spotkanie DN-Warszawa planowane jest na 23 listopada 2013 na godzinę 14.00.
Zapraszamy na nie wszystkie zainteresowane Panie. 

Na razie planowana jest tylko część duchowa - Eucharystia, uwielbienie z adoracją Najświętszego Sakramentu oraz dzielenie w grupach, bez przedpołudniowej części warsztatowej.
Na koniec poczęstunek przy ciastku, herbacie i kawie (ciasto przynosimy we własnym zakresie, napoje są zapewnione). 

Panie śpiewające i grające na instrumentach zapraszamy do diakonii muzycznej.

Kontakt i zapisy: dn.warszawa@gmail.com

Panie, które były obecne na spotkaniu, proszone są o podzielnie się doświadczeniem dnia w komentarzach. Zachęcam serdecznie!;) 

Jeśli same nie dacie rady dodać komentarza na blogu możecie wysłać na adres 
dzielne.niewiasty@redemptor.pl- a ja go opublikuję.8 komentarzy:

 1. Ja również zachęcam - czekam na komentarze po każdym spotkaniu i z przyjemnością je czytam

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwszym spotkaniu jestem bardzo mocno podbudowana duchowo i pełna nadziei. Wierzę, że dzieło będzie kwitło i rozrastało się. Spotkanie opuszczałyśmy napełnione radością. D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje D.;) Mam nadzieję, że pozostałe uczestniczki też się tu odezwą;) Niech Duch Święty działa w was i pośród Was;)

   Usuń
 3. Po każdym z tych spotkań jestem napełniona spokojem,moje serce się raduje.Cieszę się, że mamy DN w Warszawie.
  W sobotę było cudownie. Chwała Panu za to dzieło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto jest autorką powyższych słów? Stawiam na Asię lub Marzenkę;)

   Usuń
  2. Dzięki;) Nie trafiłam w taki razie, ale już wiem o którą dzielną chodzi;) Przekaż zatem WR Marzence i Asi, że zostały wywołane do tablicy i że czekam tu na Nie aż się odezwą;)
   Wszystkiego dobrego! Ja też się ciesze, ze macie DN w Warszawie. Wspieram Was mocno modlitwą! I jestem przekonana, że wiele, wiele dobra tam się wydarzy;)

   Usuń
 4. Witam Was :), dla mnie koniec października i listopad to bardzo pracowite miesiące więc dopiero przeczytałam wezwanie do tablicy. Dla mnie wszystkie spotkania Dzielnych Niewiast są wspaniałe. Wracam pełna mocy i radości. Chwała Panu za to dzieło! :). Pomimo, że jesteśmy w pieluszkach to na spotkaniach panuje atmosfera pełna miłości i zapału :). Bardzo się cieszę i dziękuję Panu Bogu, że mam zaszczyt być Dzielną Niewiastą. Cieplutko pozdrawiam o. Pawła i wszystkie Dzielne :).
  Marzenka

  OdpowiedzUsuń