poniedziałek, 29 czerwca 2015

Ojciec

"W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem,wiarę ustrzegłem. Na ostatek odłożono dla mnie wieniec  sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie, ale i wszystkich, którzy umiłowali pojawienie się Jego" - św. Paweł (2 Tm 4, 7-8).

Dzisiaj imieniny obchodzi o. Paweł Drobot CSsR, duchowy opiekun Dzielnych Niewiast.
Ojcze, dziękuję za Twój trud i posługę, za  ciągłą modlitwę i błogosławieństwo, za otwartość i troskę o każdą z nas. Niech Bóg obficie ojcu wynagrodzi i mocą Ducha Świętego prowadzi w tych zawodach, do których powołał. By ojciec mógł za św. Pawłem powtórzyć: w dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem,wiarę ustrzegłem...
Matko Boża Nieutajającej Pomocy, módl się za nami.

Polecam modlitwie ojca i wszystkie działa, którymi się opiekuje.
(fot.archiwum DN)

13 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego ojcze! Niech matka Boża ma ojca w opiece, a Duch Święty prowadzi. Pamiętam w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyłączam się ojcze do modlitwy. Błogosławieństwa obfitego życzę. As.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żyj nam ojcze długie lata;) Niech Bóg będzie uwielbiony w posłudze ojca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojcze dziękuję za Twój trud, niech Bóg Ci błogosławi obficie i prowadzi, obdarza wciąż pogodą ducha, dodaje sił. Z modlitewną pamięcią. An.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyłączamy się do życzeń całą rodziną. Wszelkich darów Ducha Świętego i dużo, dużo zdrowia Edyta z mężem Piotrusiem i rodzicami

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę obfitości łask Bożych i pogłębienia wszystkich darów Ducha Świętego i Jego dotyku na co dzień. Błogosławieństwa i prowadzenia na kapłańskiej drodze przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy. KW z całą rodziną.
  P.S. A już się wystraszyłam czytając w powyższym wpisie o zmianach w mateczniku, że ojca przenoszą. Ale na całe nasze szczęście ojciec z nami zostaje:) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojcze, wielkie Bóg zapłać ojcu za wszytko, co ojciec robi! Chwała Bogu w posłudze ojca! Niech Maryja, w której głos ojciec tak często się wsłuchuje ma ojca w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego co najlepsze, dużo sił, zdrowia, szczęścia, obfitości łask Bożych oraz pomocy naszej najlepszej Matki na każdy dzień życia życzy
  monika

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojcze Pawle wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, błogosławieństwa Bożego w trudnej pracy duszpasterskiej Ewa z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego ojcze Pawle. Niech Duch Święty prowadzi.

  OdpowiedzUsuń
 11. „Panie, daj nam świętych kapłanów. Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy OJCU PAWŁOWI wszędzie i chroni go od zasadzek i sideł diabelskich, które Zły ustawicznie zastawia na jego duszę. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość tego kapłana, bo Ty wszystko możesz”. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świętego kapłaństwa ojcze! S.

  OdpowiedzUsuń
 13. Niech Bóg błogosławi ojcu

  OdpowiedzUsuń