sobota, 27 czerwca 2015

Noc w wyłomie - Kraków 2015

Noc w wyłomie. Przemysław Sekuła z mezczyzni.net do mężczyzn. Do naszych ojców, braci, narzeczonych, mężów, synów, kolegów... Niezwykle cenna konferencja. Polecam.

Przemysław Sekuła, Noc w wyłomie - Kraków 2015

Więcej ciekawych inicjatyw dla mężczyzn na: www.mezczyzni.net oraz na fb.


6 komentarzy:

 1. Przekażę męskiej części mojego świata;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten młody człowiek jest niesamowity. Dla mnie to, co mówi ma większe znaczenie niż tysiące kazań, które usłyszałam od niektórych księży. Wiem, że ta konferencja jest dla mężczyzn, ale wysłuchałam ją z ogromnym zainteresowaniem. Polecę ją mężowi, mam nadzieję, że zechcę obejrzeć

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jako kobieta też sporo dla siebie wzięłam z tej konferencji. Bardzo, bardzo mądra. Szczególnie mocno mi zapadło to, żeby co godzinę robić sobie przerwy na minutowe stanięcie przed Panem, żarliwą modlitwę i wielbienie Go. Że to bardzo zmienia. Spróbuję to zastosować, bo trochę się pogubiłam na mojej drodze z Bogiem. Dziękuję Alu, że zamieszczasz tak różne rzeczy na tym blogu i tak bardzo pomocne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super konferencja. "Wszystko co robicie czyńcie jak dla Pana, a nie dla ludzi...." Super Przemek to rozwija

  OdpowiedzUsuń
 5. Minuta czasu na modlitwę co godzinę - po dwóch tygodniach ta osoba była nie do poznania. Dziękuję Panie Przemysławie. Biorę to z nadzieją, że okaże się to dla mnie lekarstwem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z uwagą wysłuchałam. Konkretne wskazówki jak żyć, by być bliżej (Boga). Chwała Panu

  OdpowiedzUsuń