poniedziałek, 8 czerwca 2015

Nowenna

Za chorych, abyś ich uzdrowiła.
Za strapionych, abyś ich pocieszyła.
Za płaczących, abyś im łzy otarła...
Prosimy Cię, Matko Nieustającej Pomocy.

Za uzdrowionych z choroby.
Za pocieszonych w strapieniu.
Za ocalonych z rozpaczy...
Dziękujemy Ci, Matko Nieustającej Pomocy.

16 komentarzy:

 1. Maryjo przytul całą Rodzinę zmarłego Jana, otocz ich Swoim macierzyńskim płaszczem, aby umieli przyjąć wolę Twojego Syna Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża Tobie powierzam moje życie, Ty znasz pragnienia mego serca proszę prowadź mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża Nieustającej Pomocy Tobie zawierzam Tomka i Małgorzatę, którzy w sobotę wypowiedzą sakramentalne tak, otocz ich płaszczem swej opieki i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo bądź ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 5. O pokój na Ukrainie. Za wszystkich ciepiących tam ludzi

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamusiu, dziękuję za nieustanną Twą opiekę. Polecam Ci stare i nowe troski: za umierającego Pana Wladyslawa o sakramenty święte i lekką śmierć, o pokój na całym świecie, o uleczenie wszelkich ran - na ciele, na duszy, w relacjach, w pracy, o owocne najbliższe spotkania DN, o poznanie przyczyn katastrofy smoleńskiej, za prezydenta elekta - o siłę i "grubą" skórę, by ataki nie były w stanie go zniszczyć. Dobrze, ze można schronić się w Twoim płaszczu, Mamo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamo nasza dziękuję za wyproszone przez Ciebie Łaski. Powierzam Ci mojego tatę, cała rodzinę , szczególnie Tomka i Edytę, którzy w najbliższą sobotę zawierają sakrament małżeństwa, a także DN, o.Redemtorystów, Irenkę, każdego na mojej drodze życia oraz siebie. Matko Boża miej nas w swej opiece, prowadź mnie , szczególnie w najbliższej podróży. Uzdrowienie chorych módl się za nami. Wspomożenie wiernych, Matko Neustającej Pomocy módl się za nami.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matuchno błagam Cie by mój syn poprawił matematykę w szkole, grozi mu jedynka a mnie nie stać na korepetycje. Proszę Cię o nawrócenie dla mojego męża i dzieci, łaskę stałej pracy dla nas. Dziękuję Ci za Twoją opiekę. Kocham Cię Maryjo. Madzia

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża Tobie zamierzam egzamin w przyszłym tygodniu, moją siostrę, rodziców, wypraszaj potrzebne łaski

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę Matko o wsparcie we wszystkich poczynaniach tego kolejnego, trudnego tygodnia. Proszę o zachowanie pokoju w tym wszystkim. A także o zdrowie dla Grzegorza i Zuzi, Grzegorza, mojej teściowej, Krzysztofa... O łaskę porozumienia w rodzinie. E.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję. I polecam wszytko w Twoje ręce Maryjo

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo proszę Cie o pokój na świecie! Wnieś również pokój w nasze serca i życie. Proszę o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych. Praktycznie niemożliwych do rozwiązania. Ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!! Któż jak Bóg!

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża, proszę o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Anety i Jacka. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Boża polecam Ci Basię niepełnosprawną i jej rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Boża, dziękuję, że jesteś przy mnie każdego dnia, polecam Ci Basię, proszę o zdrowie dla niej, o pomyślne zakończenie mojej sprawy sądowej, o cierpliwość dla mnie i pokój serca. Ela

  OdpowiedzUsuń
 16. Przebacz mój grzech

  OdpowiedzUsuń