poniedziałek, 30 czerwca 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Na najbliższą środową nowennę szczególnie polecam modlitwie Monikę i Marcina, którzy wczoraj zawarli związek małżeński oraz wszystkie dzielne niewiasty, które wciąż czekają na tę chwilę. Otaczam szczególną modlitwą także wszystkie nieszczęśliwe mężatki, kobiety po rozwodach, kobiety porzucone. Te, które są smutne, samotne, zrozpaczone. Dobry Boże błogosław, utul, daj siłę.

Pamiętajmy o sobie w modlitwie, pamiętajmy o dziele Dzielnych Niewiast, o jego opiekunach, o czytelnikach bloga i wszystkich pozostawionych tu intencjach.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.
(fot. christusrex.brzegdolny.pl)


19 komentarzy:

 1. Maryjo proszę Cie za kapłanów. Wspieraj na drodze ich powołania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża, proszę o pomyslne rozwiązanie trudnych spraw.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża Nieustającej Pomocy, rozwiązująca skomplikowane sprawy życia, wspieraj mnie w tej trudnej sytuacji życia w której się znalazłam, proszę o światło Ducha Świętego, w szczególności dar mądrości, jak rozwikłać takie pogmatwane kwestie życia, by je konstruktywnie rozwiązać, a nie tylko płakać i użalać nad sobą, wskaż co czynić, gdy w tak trudnej sytuacji życia jestem, że żyjemy jak małżeństwo, a coraz większą mam świadomość, że tego ślubu miało nie być i coraz więcej przesłanek na stwierdzenie nieważności małżeństwa ... jak to rozwiązać Maryjo tę zawiłość?

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Nieustającej Pomocy, dziękuje za Łaski jakimi nas obdarzasz, proszę o uwolnienie od przeszłości, pojednanie w rodzinie, szczęśliwy poród dla Synowej, daj siły synowi do pracy, nauki, życia rodzinnego, wspieraj do na nowej Ojcowskiej drodze, prowadź Córkę, aby nie błądziła, dziękuje za jaj pomyślnie zdany egzamin, Maryjo zawierzam Tobie sprawy których nie mogę sama już rozwiązać, Proszę pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuję za tę intencję. Przyłączam się do modlitwy i też proszę o modlitwę za mnie - o piękną, dobrą miłość

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża proszę miej w opiece Tomka, wspieraj go pomóż mu znaleźć pracę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, prowadź, pomóż znaleźć lepszą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryjo Proszę w intencji ks Andrzeja,proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża proszę Cię o pokój wieczny dla mojej śp. Mamy
  A.

  OdpowiedzUsuń
 10. Maryjo, proszę za wszystkimi osobami, w duszpasterstwach młodzieżowych, ewengelizacyjno-powołaniowych, w tym duszpasterstwie osób stanu wolnego Grupie 33, przez które się przewinęłam, by dobrze wykorzystały dany im czas, poszukiwania, rozeznania, odkrywania talentów i darów, odpowiedzi co uczynić by życie było piękne. Proszę za nimi, o dobre i mądre rozeznanie duchowe, co zrobić ze swoim życiem, i nie sugerowanie się opiniami że tylko małżeństwo, ale o nowe powołania do życia konsekrowanego, także do form indywidualnych pozostając w zwykłych warunkach życia codziennego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża proszę o radość życia wiecznego dla moich Rodziców, których rocznica śmierci przypada w pierwszych dniach lipca. Proszę o dobry czas wypoczynku, spotkania z Bogiem i ludźmi w najbliższym tygodniu. O mądre decyzje dotyczących wakacji, ale też innych bardzo ważnych dla mnie spraw, z którymi od dawna się borykam. Matko Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w przygotowaniach i spotkaniach w najbliższe dni. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 12. Dołączam się do modlitwy za wszystkie kobiety niezamężne i sama proszę o modlitwę w intencji spotkania przez mnie mojego męża. Mam 36 lat i nie tracę nadziei. Maryjo, Matki Pięknej Miłości, módl się za nami

  OdpowiedzUsuń
 13. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI WIKTORII /11LAT/,KTÓRA
  > PRZEBYWA W SZPITALU /OBRZĘK MÓZGU I INNE OBRAŻENIA STAN
  CIĘŻKI/. Mamusiu, wiem, ze na Ciebie zawsze można liczyć! Powierzam Ci też wszystkie wakacyjne wyjazdy - rekolekcje (szczególnie RRN i DN), pielgrzymki i wypoczynkowe, a także moje dalsze leczenie, które się komplikuje.O ulgę w cierpieniu dla chorych, a szczególnie Igi, s. Ewy i Zosi.Wierze, że wszystko jest łaską i za wszystko dziękuję! Beata

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o Opiekę nad moją Rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 15. Powierzam Tobie Maryjo uczestników i prowadzących warsztatów psychologicznych Wstań i Chodź na Ryniasie Ewa

  OdpowiedzUsuń
 16. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski i za wstawiennictwo za mnie u Twojego Syna. Proszę o pomyślność sobotniego egzaminu i mianowanie na urzędnika służby cywilnej. Oddaję Ci relację z Łukaszem. Módl się za nami . Agnieszka.

  OdpowiedzUsuń
 17. Maryjo pomóż...

  OdpowiedzUsuń
 18. Proszę za moimi rodzicami, o zgodę w rodzinie, o silę dla mojej mamy, o wolność i odwagę dla niej, o mądrość i ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 19. Maryjo, dziękuje za wysłuchanie wszystkich próśb naszych

  OdpowiedzUsuń