poniedziałek, 9 czerwca 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Zbliża się środa i czas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Jej ikoną w rożnych częściach Polski będziemy modliły się w intencji dzieła DN, jego opiekunów (szczególnie za o. Pawła), za wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz w intencjach czytelników bloga Dzielne Niewiasty.

Zapraszam do przyłączenia się do tej pięknej modlitwy.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.(fot. christusrex.brzegdolny.pl)

18 komentarzy:

 1. Matko Boża dziękuje za Twą pomoc i opiekę, proszę miej nas w swej opiece, wypraszaj potrzebne łaski, pomóż rozwiązać trudne sprawy Ty wiesz wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę miej w opiece Tomka, wspieraj go w tym trudnym czasie, pomóż w znalezieniu pracy i proszę ukaż wartość pięknej czystej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jak zwykle polecam wstawiennictwu Maryi i Waszemu kochane Dzielne Niewiasty sprawę mojego zamążpójścia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o modlitwę za jedną z dzielnych niewiast - Anię A., która pojechała dziś do szpitala i być może w najbliższym czasie będzie rodzić synka Jasia.
  Polecam też drugą dzielną niewiastę - Elę B., która w minioną sobotę wyszła za mąż. By błogosławieństwa Bożego nie zabrakło przez ani jeden dzień wspólnego życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełnienie: Jaś przyszedł na świat w nocy. Polecam modlitwie chłopca, mamę i cała rodzinę.

   Usuń
 5. Maryjo Tobie oddaję siebie, wszystkie moje radości i smutki, bądź przy mnie w każdej trudnej chwili, prowadź mnie i kieruj moimi decyzjami Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. O pomyślne rozwiązanie trudnych spraw.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża, polecam Tobie wszystkie sprawy, które się nas spotykają, prowadź, Proszę o Dary Ducha św dla Córki, aby odpowiedzialnie kierowała swoją przyszłością, proszę o opieka dla Rodziny Syna, dla Wnuka o szczęśliwe przyjście na świat, Błogosław Matko, jeżeli taka Twoja wola, proszę uzdrów mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zostaliśmy oszukani przez dewelopera po zakupie mieszkania. Proszę aby się to dla nas pomyślnie rozwiązało.

  OdpowiedzUsuń
 9. Maryjo Matko Boża Nieustającej Pomocy. W Wigilię Zesłania Ducha Świętego prosiłam o dary i owoce Ducha Świętego. Prosiłam o wypelnienie serca Bożym Pokojem, Ewangeliczną Radością oraz doświadczeniem Miłości Bożej. Jest jednak jakiś obszar w mym sercu, w mym życiu że wciąż tam panuje ciemność, proszę o dar otwarcia na działanie Boże by to mogło zostać uleczone. Proszę też by usłyszane Słowo Boze zakiełkowało gdy chodzi o konferencje wadach głównych z sobotniego spotkania DN. To też kwestia czasu, wytrwałości i cierpliwości by na jakieś zachowania kompulsywne dać Lekarstwo w postaci Cnoty. Proszę jednak o wewnętrzną siłę i nie załamywanie się ale wierność w systematycznej pracy nad sobą w tych obszarach wskazanych przez Ducha Świętego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Nieustającej Pomocy bardzo proszę o pomyślne zdiagnozowanie problemów zdrowotnych mojego męża i zdrowie dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najukochańsza Mamo proszę Cię o zdrowie dla Mamy mojej synowej, aby mogła powrócić do domu i cieszyć się wnuczką Ewa

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za szczęśliwe przyjście na śwat Julianka, proszę o potrzebne łaski dla niego i jego Rodziców, o dużo cierpliwości dla Agatki i Basi.
  Polecam Ci Anię prosząc o potrzebnebne łaski dla Jasia i całej Rodziny, Alicję, dla której proszę o Twoją opiekę na każdy dzień. Dziękuję Ci Matko Boża za moje życie i z okazji Urodzin proszę o potrzebne laski i prowadzenie mnie do Twojego Syna.
  Ela Z.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża Nieustającej Pomocy Tobie się zawierzam, Ty możesz ukoić ból mego serca, nauczyć miłości, proszę o dobrego męża.

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Boża dziękuję za wysluchiwanie moich prośb, oddaję się Tobie Maryjo , Tatę, całą rodzine, wszystkich, którzy o modlitwę prosili, wszystkich, za których zobowiązałam się modlić i każdego , kogo pan Bóg stawia na mojej drodze. Matko Boża Twoje czułej opiece polecam Monikę i jej rodzinę po śmierci mamy oraz o pokój wieczny dla ś.p. Anny i Wojciecja
  A.

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję, proszę, przepraszam... Monika

  OdpowiedzUsuń
 16. Mamusiu! Proszę :o cud uzdrowienia dla chorej na nowotwór Ewy, jeśli taka jest wola Boża, o siły i ufność dla niej, o siły dla rodziny i przyjaciół w tym ciężkim doświadczeniu,
  - o pomyślne rozpoznanie przyczyny choroby oraz powrót do zdrowia dla 25.letniego Michała,
  - o Boże miłosierdzie i opiekę Maryi dla Joli z okazji Jej imienin,
  - o ratunek dla błądzących ludzi,
  - za Alinę z okazji Jej imienin,
  - o owocne rekolekcje wakacyjne, szczególnie DN i RRN.
  Dziękuję za odbytą operację i Twoją opiekę podczas pobytu w szpitalu. Proszę o pomyślną rehabilitację i powrót do zdrowia i pracy zawodowej. Wdzięczna Beata :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Matko Nieustającej Pomocy proszę poprowadź we wszystkim, oddaję Ci wszystko i wszystkich,pocieszaj mnie proszę, uzdrawiaj , także moją rodzine, oraz Gosię ,Pawła, Bożenkę, Dominika, Wojtka,Martę i Marka, Ewę, Martę S., Helenę, Maćka., uzdolnij do Milości do Pana Boga, bliźnich i samych siebie.
  An

  OdpowiedzUsuń