wtorek, 17 marca 2015

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy


Matko Boża Nieustającej Pomocy,
módl się za nami...


(fot. christusrex.brzegdolny.pl)

14 komentarzy:

 1. ....za wszystkimi Dzielnymi Niewiastami, a zwłaszcza za Tymi, które teraz najbardziej potrzebują Twojego wstawiennictwa i opieki :)
  Agnieszka S.

  OdpowiedzUsuń
 2. To już jutro zatem kochana Mamo polecam Ci moją ziemską Mamę, która jurto kończy 80 lat!, a także Tatę, który w św. Józefa będzie obchodzić swe Imieniny, proszę o łaskę pokoju na świecie, o ochronę życia nienarodzonych, za Zbyszka w dniu jego imienin, o pomyślny rozwój dzieła DN i nasze wytrwałe nawracanie się do Boga, za owocne nawiedzenie Kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w kościele na Pieszej 23 III, o dobre przeżycie rekolekcji w mojej parafii i w innych miejscach. Dziękuję za owocne rekolekcje RRN! B :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża zawierzam Ci mojego męża i jego operację w tym tygodniu, a także Grażynę i jej męża, oraz wszystkich, którym obiecałam modlitwę. Proszę również za siebie i o pomyślnie zdany egzamin. E.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo proszę o pomoc dla Kasi w przezwyciężeniu depresji.Otocz ją Swoją opieką.Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo proszę Cię o pomoc w uzdrowieniu naszych relacji małżeńskich. Otaczaj Swoją opieką nasze dzieci i ich rodziny. Polecam tez Twojemu wstawiennictwu moją zmarła rok temu Mamę - otwieraj Jej bramy do Twojego Syna. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko, miej w opiece mego tatę. Proszę o szczęśliwy przebieg jutrzejszej operacji i łaskę wiary dla niego. O przytulenie do serca miłosiernego Jezusa. Ela

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo.....o dobro, o wiarę o nawrócenie , o miłość....

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża Nieustającej Pomocy Tobie zawierzam moją Mamę w dniu jej urodzin, wypraszaj potrzebne łaski.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża miej w opiece moich rodziców, obdarzaj potrzebnymi łaskami, pomóż szczęśliwie rozwiązać trudne sprawy, pomóż wyjść z długów i znaleźć lepszą prace.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Nieustającej Pomocy, wstawiaj się za nami, prowadź nas Twoimi drogami,
  dziękuje za rekolekcje,

  OdpowiedzUsuń
 11. Maryjo, polecam Ci moją babcię Józefę, wyproś dla niej niebo MG

  OdpowiedzUsuń
 12. Matuchno, błagam Cię z całego serca o łaskę zgody w mojej rodzinie i o pracę , stałą, dobrą pracę. W 30-dniowym Nabożeństwie do Twego Oblubieńca a mojego patrona błagałam w tej intencji. Pomóż mi Maryjo i Józefie Święty. Tak bardzo potrzebuję pracy i ...miłości. Amen. Magdalena.

  OdpowiedzUsuń
 13. Za mich rodziców i rodzeństwo. Oraz a to, co ma się wydarzyć w piątek. O światło Ducha Świętego.

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Boża Tobie powierzam i oddaje wszystkie dzieci w mojej rodzinie , chrześniaków, dzieci adoptowane duchowo i każde dziecko na mojej drodze życia
  An.

  OdpowiedzUsuń