niedziela, 15 marca 2015

Mary Wagner jest dzielną niewiastą

Pod takim tytułem na blogu Dorothy Cummings "Edinburgh Houswife" pojawił się wpis w języku polskim. Jest dla mnie niezwykłe, że Dorothy wkłada tyle wysiłku i serca w to, aby Jej polskie czytelniczki miały pełny dostęp do informacji zamieszczanych na blogu. A dzisiejszy wpis jest szczególnie ważny, bo dotyczy wyjątkowej kobiety - Mary Wagner. Dorothy nazwała Ją dzielną niewiastą. Dlaczego? Odpowiedź na blogu - TUTAJ.

Dorothy to także cudowna dzielna niewiasta. Kto pamięta Majówkę dla kobiet 2012 ten wie o czym piszę. Pan Bóg posłużył się wówczas Dorothy, aby Dzielne Niewiasty mogły powstać. Dlatego nazywam Ją matką chrzestną tego dzieła. I ogromnie dziękuję za Jej wsparcie, duchową opiekę i ciągłą motywację. Mocno Cię ściskam Dorothy i pozdrawiam z Polski! I dziękuję za Twoją obecność i wszystkie inspiracje.
(fot.tutaj)

1 komentarz:

  1. Mary Wagner to prawdziwa Dzielna Niewiasta, dla mnie osobiście jest wielkim wzorem i inspiracją, dobrze znana polskim "prolajferom", mocno wspierana przez nich. Sama również wspiera nas swoją modlitwą. W ubiegłym roku podczas wizyty w Polsce wzięła udział w Rozmowach Niedokończonych: https://www.youtube.com/watch?v=YtB1Q1goKT8
    Polecam również film Grzegorza Brauna "Nie o Mary Wagner".
    monika

    OdpowiedzUsuń