wtorek, 3 listopada 2015

Nowenna - listopad 1/2

Do Ciebie Matko, Szafarko łask...

Na czas naszych środowych nowenn do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, polecam modlitwie dzieło Dzielnych Niewiast, osoby, które są niego odpowiedzialne oraz wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań. Modlimy się także za czytelników bloga Dzielne Niewiasty oraz we wszystkich pozostawionych tu intencjach.
Matko Boża Nieustającej pomocy, módl się za nami.
Dziękuję za wszystkie łaski nam i innym wyproszone.


14 komentarzy:

 1. Matko Boża dziękuje za otrzymywane Łaski, oddaję i polecam Ci całą moją rodzinę , siebie, szczególnie zbliżającą się operację, lekarzy, pielęgniarki i każdego na mojej drodze życia a także DN i spotkanie w najbliższą sobotę, o.Redemptorystów, Edytkę. Prowadź nas Mamo, uzdrawiaj proszę , osłaniaj.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża proszę Cię o potrzebną pomoc.Ty wszystko wiesz i znasz najlepsze rozwiązanie dla każdej sytuacji. Tobie zawierzam moje życie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani piszę w imieniu kolegi z pracy, potrzeba jest wielka, ale każda ZŁOTÓWKA to cenny dar, kolega ma zaledwie 27 alt i boryka się z poważną chorobą, ma małe dziecko i tylko żona pracuje, ponieważ od maja 2015 kolega jest na L-4, jeszcze okazało się, że ojciec ma raka. Beata

  OdpowiedzUsuń
 4. O pomoc w podjęciu decyzji w sprawie mojej przyszłości. O dobre rozeznawanie w moim chaosie Bożej woli

  OdpowiedzUsuń
 5. O dobre rozeznanie.

  T.

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, proszę w tych wszystkich ważnych i trudnych sprawach, Ty znasz najlepiej moje tęsknoty i pragnienia. Pomóż w odnalezieniu drogi życiowej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo proszę Cię o potrzebne łaski Ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam,

  Kochani potrzebna jest pilna modlitwa za ciocię Marię od Asi Kusiak ( koleżanka ze Wspólnoty), wczoraj wieczorem została potrącona na pasach idąc do kościoła, jest osoba starszą.
  Jest w ciężkim stanie, prośmy Pan o łaskę zdrowia.

  Dziękuję i życzę błogosławionego dnia

  Pozdrawiam
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 9. Za Edytkę, o wierność i wytrwałość w powołaniu, o spokój serca i miłość. Za siostry Klaryski ze Starego Sącza. Błogosław Panie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam prośbę o modlitwę. Moja ciocia Marysia przechodziła wczoraj w Tychach przez pasy koło OBI wracając wieczorem z kościoła i została potrącona przez samochód. Leży w Szpitalu wojewódzkim na intensywnej terapii w śpiączce. Ma uraz głowy i połamaną rękę i bark. Stan jest poważny.
  Prośby Boga aby z tego wyszła.

  Bóg zapłać!

  Zdarzenie zostało odnotowane przez tyską policję:
  http://www.112tychy.pl/index.php?site=news_comments&newsID=1320

  --
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę Matko Boża o rozeznanie mojej wiary, dopomóż mi abym nie miała lęków w przyjęciu Twojego syna abym zawierzyła.Proszę również o łaskę wiary dla moich dzieci i męża oraz o zdrowie dla mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo najdroższa dziękuję za to ze jesteś przy nas proszę Cię miej szczególnie w opiece mego brata Tomka poprowadz go przez życie pomóż mu by go nie zmarnował ochron przed złem. Roztocz opiekę nad moją rodziną o to z całego serca proszę

  OdpowiedzUsuń
 13. proszę aby się dobrze ułożyło z badaniami mamy

  OdpowiedzUsuń
 14. Kochana Maryjko proszę chroń moja rodzinę pomóż mojemu bratu bo bardzo Cie potrzebuje

  OdpowiedzUsuń