czwartek, 5 listopada 2015

Przebaczenie. Powrót do życia.

Pod takim tytułem ukazała się najnowsza książka naszej kochanej Krysi Sobczyk, wydana przez księgarnię Gloria24. Krysia na spotkania Dzielnych Niewiast prowadzi warsztaty motywacyjne (najbliższe już pojutrze).

Bp Grzegorz Ryś tak wypowiedział się na temat książki: "Pragnę zaprosić Wszystkich do lektury książki Krystyny Sobczyk „Przebaczenie. Powrót do życia”. Osobiście dziękuję Autorce za tę książkę, dziękuję za głębię i za konkret (!); polecam ją naprawdę Każdemu". W opisie na stronie księgarni czytamy także: "Ranimy i jesteśmy ranieni – wszyscy. Krzywdzące słowo, jawna niesprawiedliwość, celowo zadany ból potrafią na lata zamknąć w zgorzknieniu i lęku…Bóg nie chce, by nasza własna nienawiść nas zabiła, dlatego mówi, że mamy odpuszczać wszystko, wszystkim, nieustannie, tak jak On nam. Człowiek żyjący w Bogu – w pełni, w szczęściu, w wolności zaczyna rozumieć, iż nie ma alternatywy dla przebaczenia, a to znaczy… że nigdy nie jest za późno, aby wybaczyć drugiemu to, co niewybaczalne".

2 komentarze:

  1. Cieszę się, że pojawiły się ponownie wpisy, ze względu na trwającą jakiś czas tutaj pustynię baaardzo dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle do czytania:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaka piękna wiadomość!! Kolejny wpis, który cieszy oczy i daje radość, zwłaszcza że Krysia jest "naszą" Dzielną i domyślam się, że będziemy miały możliwość zakupu książki oraz otrzymamy autografy :) Chwała Panu :)
    Agnieszka S.

    OdpowiedzUsuń