wtorek, 26 sierpnia 2014

Dzielne Niewiasty - Junior!

Od stycznia 2015 roku Dzielne Niewiasty poszerzają swoją działalność o dodatkowy cykl spotkań, tym razem dla dziewczynek  w wieku od 5 do kilkunastu lat. Jest to projekt Dzielne Niewiasty - Junior, który ma na celu pomóc dziewczynkom w ich zrównoważonym rozwoju, w odkrywaniu swojego piękna i kobiecej tożsamości oraz chronić ich wrażliwe, czyste serca przed niebezpieczeństwami współczesnego świata. Formy zajęć będą dynamiczne i dostosowane do wieku uczestniczek.Spotkania wstępnie będą odbywać się co 3-4 miesiące (formuła do wypracowania) przy ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie. Będą prowadzone w tych samych godzinach, w których odbywają się spotkania Dzielnych Niewiast. Dziewczynki przyjadą ze swoimi mamami, ciociami, siostrami, babciami, etc., po czym zostaną oddane w ręce kobiet prowadzących ich całodzienną formację. Prace nad szczegółowym programem dla DN-Junior trwają.
Polecam modlitwie to nowe dzieło.


SPOTKANIA DN-JUNIOR ZOSTAŁY PRZESUNIĘTE NA KOLEJNE MIESIĄCE. 
BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ O TERMINACH.

5 komentarzy:

 1. Chwała Panu !
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwała Panu! Myślę,że to cenna inicjatywa, trzeba jak najwcześniej docierać do dziewcząt, aby w swoim już dorosłym życiu umiały radzić sobie w codziennych trudnościach Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiając szeroki wachlarz pomysłowości wspieram modlitwą i życzę wszystkiego dobrego w prowadzeniu tego nowego dzieła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Błogosław Boże! Idea bardzo potrzebna.

  OdpowiedzUsuń