niedziela, 11 maja 2014

Współpracują z nami


WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:
Agnieszka Bogunia

Fizjoterapeutka z trzynastoletnim doświadczeniem. Ukończyła Studium Fizjoterapii, Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz wiele kursów specjalistycznych (w tym międzynarodowych) zakończonych egzaminami uwierzytelniającymi. Przez 9 lat asystent Kliniki Rehabilitacji Wydziału Nauk oZdrowiu UJ CM. Pracuje z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z dziećmi ze skoliozą.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty masażu.Katarzyna Dziurdzik

Instruktorka sevillanas. Założycielka pierwszego w Krakowie Klubu Miłośników Sevillanas FUENTE DE LA AMAPOLA. Tańca uczyła się podczas kilkuletniego pobytu w Hiszpanii. Tam przekonała się, że flamenco jest tańcem dla każdego, łączy pokolenia i ma właściwości terapeutyczne. W Akademii Tańca (którą prowadzi od 7 lat) kursanci ucząc się hiszpańskich choreografii, stopniowo odkrywają bogactwo i różnorodność muzyki flamenco. Najpiękniejsze jest jednak to, że mogą swoje nowo nabyte umiejętności wykorzystać na fiestach (imprezach) organizowanych przez Klub, w gronie rodziny i przyjaciół.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty flamenco.

Ewa Fus-Kubacka

Socjoterapeuta, nauczyciel. Doświadczony realizator programów psychoedukacyjnych dla młodzieży i osób dorosłych - certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, mediator, trener profilaktyki, trener "Szkoły dla Rodziców i Wychowawców" - rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl. Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej - podyplomowe studia Opieki Duszpasterskiej, UP JPII. Mężatka, dwoje dzieci.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty pracy z emocjami.
Weronika Gurdek

Fotograf samouk. Kiedyś z każdego wyjazdu przywoziła kilkaset zdjęć, dziś nie zawsze zabiera aparat. A jak już weźmie, nie zawsze wyciąga z plecaka. Zdjęć robi mało, rzadko i długo muszą poczekać na prezentację. Dojrzewają i przechodzą ostrą selekcję. Uważa, że w fotografii cyfrowej tworzenie zdjęcia nie kończy się na naciśnięciu spustu migawki, a etap postprodukcji jest immanentnym krokiem w całym procesie tworzenia. Druga wielka pasja to podróżowanie – samotne lub z małą ekipą dobrych znajomych. Często w mniej znane miejsca, backpackersko, minimalistycznie. Druga pasja jest większa od pierwszej, a pierwszej nie byłoby gdyby nie druga. Blog weronikagurdek.pl jest syntezą obu. Mieszka w Krakowie. Prowadzi firmę KOLAPSAR produkcja filmowa.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty fotograficzne.

Monika Kudłacz

Dyplomowna mistrzyni florystyki, I wicemistrzyni Polski 2012, międzynarodowy sędzia sztuki florystycznej, wykładowczyni na studiach podyplomowych Florystyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Aktywnie uczestniczy w życiu florystycznym Polski i Europy.
Założycielka Pracowni Florystycznej City Flowers w Krakowie.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty florystyczne.
Alicja Libura-Gil

Instruktor tańca współczesnego. Warsztatu tanecznego w Brukseli (lekcje indywidualne u Yary Kupper, Academie de danse „Yantra”) oraz w Krakowie (zespół tańca DF). Zajmuje się choreoterapią oraz jej analizą pod kątem zagrożeń duchowych. W pracy z ciałem fascynuje ją odkrywanie, że jesteśmy wraz z naszymi ciałami „hand made by God”. 
Więcej informacji o można znaleźć na stronie Strefa Kobiety Wyzwolonej oraz w filmie Spełnienie.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty z choreoterapii.


Marta Libura

Lekarz Kliniki Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, dr nauk medycznych, konsultant Naprotechnologii, dietetyk.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztat: "Rola odżywiania w życiu fizycznym i duchowym człowieka"Urszula Mela

Psycholog (specjalizacja: psychologia kliniczna) i psychotraumatolog. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Fundacji Jaśka Meli POZA HORYZONTY. Specjalizuje się w pracy z osobami po przebytych traumach. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców, kuratorów, wolontariuszy oraz zajęcia warsztatowe w obszarach: rozwoju umiejętności psychospołecznych, umiejętności wychowawczych, profilaktyki, rozwoju osobistego. Prywatnie matka czwórki dzieci i żona jednego męża.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty psychologiczne.


Piotr Pałka

Kompozytor, dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów Chóralnych w Poznaniu, założyciel chóru Voce Angeli w Krakowie. Więcej na stronie: piotrpalka.pl

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty muzyki liturgicznej.


Marek Pasieczny

Absolwent Krakowskiej PWST na wydziale reżyserii dramatu. Współpracuje z teatrami Krakowa – Teatrem Starym, Juliusza Słowackiego, Teatrem Ludowym; a także Teatrem Polskim w Poznaniu, Nowym w Łodzi, Współczesnym w Szczecinie. Wykładowca na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie oraz w Szkole Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest doktorantem Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty teatralne.

Małgorzata Skwarska

Specjalista dobrych obyczajów w turystyce, absolwentka i wykładowca w Wyższej Szkole Hotelarstwa Gastronomii i Turystyki w Warszawie. Wiedzę z zakresu protokołu dyplomatycznego zdobyła w Akademii Dyplomatycznej w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Wykładowca w Szkole Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilku lat prowadzi autorski program dla młodzieży i studentów w siedzibie PAN-u w Jabłonnie zatytułowany "Piruet z łyżką i widelcem -zasady dobrego wychowania".

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty z savoir vivre'u


Krystyna Sobczyk

Członek Sekretariatu do spraw Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej pod przewodnictwem ks. bp Grzegorza Rysia, odpowiedzialna za modlitwę wstawienniczą. Prowadzi Seminaria Odnowy Wiary dla parafii, wspólnot, kleryków. Na zlecenie Katolickiego Stowarzyszenia Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych "Klika" prowadzi warsztaty motywacyjne. Wraz z panią psycholog Henryką Machej prowadzi "Biblijne Warsztaty Antydepresyjne”. 

Na spotkaniach DN prowadzi warsztaty motywacyjne.1 komentarz:

  1. Alicjo genialnie, ze zrobiłaś tę zakładkę, bo teraz wiadomo kto jest kto (np. dowiedziałam się, że są dziewczyny od modlitwy wstawienniczej). Podziwiam Twoje zaangażowanie w prowadzeniu tego bloga i organizowaniu spotkań w Krakowie na tak dużą skalę (90 kobiet co miesiąc? - jest co robić). Podziwiam też ojca Pawła za wszytko, co robi (widzę, ze oprócz Dzielnych Niewiast ma na głowie sporo innych grup). I wszystkie osoby zaangażowanie w to dzieło. Modlę się za Was żebyście mieli siły do tego wszystkiego. As.

    OdpowiedzUsuń