środa, 7 maja 2014

Kobieta i granice

"Z  różnych powodów nasze osobiste granice są często zbyt wiotkie lub za grube i twarde. Przeszkadza to tworzyć, budować i utrzymywać życiodajne więzi z innymi ludźmi. Jak budować zdrowe więzi ze zdrowymi granicami? Jak nie przekraczać granic innych ludzi i umieć wyznaczać swoje „terytorium”. Jak otworzyć się na Boże uzdrowienie w tej dziedzinie".

Tymi słowami Alicja Libura-Gil (prowadząca zajęcia z choreoterapii na spotkaniach Dzielnych Niewiast) zaprasza na rekolekcje dla kobiet, pt. "Gdzie kończę się ja a zaczynasz Ty - Kobieta i granice", które odbędą się w dniach 23-25 maja w Opactwie s.s. Benedyktynek w Staniątkach.
Szczegóły na stronie: www.strefakobietywyzwolonej.plAlicja Libura-Gil - instruktor tańca współczesnego. Warsztatu tanecznego w Brukseli (lekcje indywidualne u Yary Kupper, Academie de danse „Yantra”) oraz w Krakowie (zespół tańca DF). Zajmuje się choreoterapią oraz jej analizą pod kątem zagrożeń duchowych. W pracy z ciałem fascynuje ją odkrywanie, że jesteśmy wraz z naszymi ciałami „hand made by God”. Do tego zachęca też uczestników swoich zajęć z choreoterapii. 
Więcej informacji o prowadzącej można znaleźć na Jej stronie Strefa Kobiety Wyzwolonej oraz w filmie Spełnienie.


1 komentarz:

  1. Wspaniale, że te rekolekcje się odbędą;)

    OdpowiedzUsuń