piątek, 8 listopada 2013

Jutro spotkanie DN w Krakowie!

Jutro odbędzie się kolejne spotkanie DN w Krakowie na Podgórzu, czyli w mateczniku ruchu Dzielnych Niewiast. Przybędzie ponad 80 kobiet z różnych części Polski. Panie będą uczestniczyć w 4 grupach warsztatowych: emocje I, choreoterapia IV, wizaż I oraz savoir vivre II. Charakterystyka warsztatów znajduje się TUTAJ. Po części warsztatowej i wspólnym obiedzie, odbędzie się tzw. wizaż duchowy. Sam Jezus będzie odkrywał i wydobywał z nas nasze piękno - na Eucharystii, na adoracji, podczas modlitwy. To będzie dobry czas.

Już teraz polecamy się Waszej modlitwie w tym dniu i obiecujemy to samo. Będziemy modlić się za wszystkie panie, które kiedykolwiek dotarły na nasze spotkanie, a także za sympatyków ruchu Dzielnych Niewiast i wszystkich ludzi dobrej woli. Msza św. sprawowana będzie w intencji Jubilatek i Solenizantek październikowych.

12 komentarzy:

 1. Alu co sądzisz o produktach mydlarni u franciszka, podobno jest oparta na filozofii wellness, na filozofiach Bliskiego Wschodu?właśnie otworzyli w Zamościu i chciałam kupić olejek arganowy firma l orient 100 ml za 79 złotych sorry , że tu piszę ale nie wiem jak się z Tobą kontaktować. pa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam wiedzy na ten temat, ale zapytam Klaudii. Myślę, ze Ona się orientuje w temacie. Poproszę Ją o odpowiedź na Twoje pytanie.

   Usuń
  2. Ja jeśli wiem, że coś jest podszyte jakąś nieznaną mi ideologią to tego unikam. Myślę, że jeśli masz wątpliwość, to poszukaj w innym sklepie, prawdopodobnie też będzie lepsza cena. Z tego co wiem, ceny maja wysokie.
   KW

   Usuń
 2. Dziękuję za wczorajsze wspaniałe spotkanie - wielkie "Bóg zapłać"
  Dzisiaj kończy 85 lat mój ulubiony kompozytor Ennio Morricone!
  Pamiętacie muzykę do filmu Misja???
  http://www.youtube.com/watch?v=oag1Dfa1e_E#t=120
  Serdecznie pozdrawiam - Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Marto za ten wpis i przypomnienie o tym genialnym kompozytorze.
   Zrobię dziś o Nim jakiś wpis na blogu;)

   A utwór "Tee Mission..." już się pojawił na blogu. Zobacz w jakim kontekście;)
   http://dzielneniewiasty.blogspot.com/2013/03/w-oczekiwaniu-na-biay-dym.html

   Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
  2. Masz rację Aluniu - ale ja nie chciałam zamieszczać innej "urodzinowej" muzycznej "laurki"!
   Szczęść Boże - Marta W.-W.

   Usuń
  3. A ja umieściłam;) Powyżej;) Z dedykacją dla Ciebie;)
   http://www.dzielneniewiasty.blogspot.com/2013/11/85-rocznica-urodzin-ennio-morriconego.html

   Dziękuję Ci za wszystko!

   Usuń
 3. Wszystkim Paniom obecnym na wczorajszym spotkaniu serdecznie dziękuję. Dziękuję także tym, które łączyły się z nami modlitewnie i za pomocą smsów.
  Sprawozdanie napiszę niebawem.

  Życzę pięknej niedzieli!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie. Dziękuję za piękne wczorajsze spotkanie. Jak zawsze, dało mi siłę i moc na cały miesiąc. Pozwoliło zdystansować się do problemów dnia codziennego, podjąć pewne decyzje, co nie byłoby takie proste bez szczególnego wyciszenia się w czasie wczorajszej adoracji oraz dzięki konferencji Ojca Pawła. Szczególnie dziękuję mojej grupie muzycznej, za wspólny śpiew wzmocniony nowym głosem, spontaniczność i uważność Moniki C. na to co się właśnie dzieje i związany z tym odpowiedni do danej chwili dobór pieśni oraz słów dziękczynienia po komunii św., a także Ali za płynącą z serca modlitwę uwielbienia. Grupie dzielenia za otwarcie serc. Z niecierpliwością czekam na grudniowe spotkanie. Serdecznie pozdrawiam wszystkie kobietki, szczególnie te, które przybyły pierwszy raz, oraz te które nie mogły przyjechać. Monika M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Monia za ten wpis i za Twoją dobroć... +

   Usuń
 5. Super było :) Opowiedziałam współlokatorkom o zajęciach z wizażu - dzisiaj poubierały się w stosy swoich chustek i szalików i robiłyśmy analizę kolorystyczną :P Może następnym razem wezmę je ze sobą :) Tzn współlokatorki, nie szaliki :P

  Pozdrawiam
  Marta od "wędzenia się nad świeczką" :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, ze byłaś Marta;) I oczywiście zapraszamy Ciebie i koleżanki na spotkanie DN;)
   Jutro powinien już być formularz zgłoszeniowy - będzie można się zapisać.

   Pozdrawiam ciepło!

   Usuń