niedziela, 24 listopada 2013

Podsumowanie warszawskiego spotkania DN w listopadzie

Wczoraj (23.11.2013) odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Dzielnych Niewiast w Warszawie. W spotkaniu brało udział 14 Pań - ta liczba przenosi mnie do czerwca ubiegłego roku, kiedy to ruch Dzielnych Niewiast zaczął się dopiero tworzyć. W takim kameralnym gronie odbywały się nasze pierwsze spotkania w Krakowie, by po roku gromadzić co miesiąc 70-80 Pań. Myślę, że w Warszawie będzie podobnie, bo potrzeba  spotkań dla kobiet w takim innowacyjnym formacie jest ogromna.

Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się o godz. 14:00 wspólną Eucharystią, którą celebrował o. Grzegorz Ruszaj CSsR. Po niej przepiękną konferencję na temat Miłości Bożej wygłosiła Elżbieta Pakusińska. O 16:00 był czas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu, po niej czas dzielenia w grupach. Spotkanie zakonczyło się chwilą relaksu przy kawę, herbacie i dobrym ciastku, które Panie przyniosły na spotkanie.


Dziękujemy wszystkim przybyłym Paniom za ten wyjątkowy czas.

Ja szczególnie pragnę podziękować Danusi, która jest koordynatorem grupy warszawskiej, za przygotowanie spotkania, Basi za zrobienie i przesłanie pięknych zdjęć, Eli za wygłoszenie konferencji oraz ojcu Grzegorzowi za przychylność i opiekę nad Dzielnymi Niewiastami w Warszawie.
Wielkie Bóg zapłać!
  


Następne spotkanie DN-Warszawa odbędzie się 14.12.2013. Odbędą się wówczas przedpołudniowe warsztaty z decoupage. Szczegóły niebawem: TUTAJ.

Na warsztatach będzie można nauczyć się wykonywać np. takie cudeńka jak na załączonych zdjęciach.

2 komentarze:

  1. Danusiu, wyglądasz przepięknie taka promienna! Miło widzieć również Elę na zdjęciach, zwłaszcza że wczoraj było święto patronalne Missio Christi:) MZ

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, ze Warszawa się spotyka, modli i rozwija. Warsztaty macie mieć ciekawe...
    Niech Jezus prowadzi MG

    OdpowiedzUsuń