wtorek, 19 listopada 2013

Spotkanie DN w Warszawie!

W najbliższą sobotę odbędzie pierwsze oficjalne spotkanie Dzielnych Niewiast grupy warszawskiej. Polecam ten czas Waszej modlitwie. Bł. Jan Paweł II w liście "O powołaniu i godności kobiety" pisał: "Nadchodzi godzina, nadeszła już godzina, w której powołanie niewiasty realizuje się w pełni. Godzina, w której niewiasta swoim wpływem promieniuje na społeczeństwo i uzyskuje władzę nigdy dotąd nieposiadaną. Dlatego też w tej chwili, kiedy ludzkość przeżywa tak głębokie przemiany, niewiasty przepojone duchem ewangelicznym mogą nieść wielką pomoc ludzkości, aby nie upadła". Życzę wszystkim Dzielnym Niewiastom, by stawały się takimi właśnie kobietami.

Na najbliższe spotkanie DN-Warszawa serdecznie zapraszamy!
Szczegółowy plan spotkania oraz zapisy:  TUTAJ.

9 komentarzy:

 1. witam Dzielne Warszawskie będziemy z wami na modlitwie dzielne Wrocławskie

  OdpowiedzUsuń
 2. Kraków oczywiście tez jest z Wami!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękujemy!:-) Mam nadzieję, że będzie nas więcej niż podczas spotkania organizacyjnego w październiku... Polecamy się dalszej modlitwie!:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli możecie, nagrajcie proszę konferencję Eli. Może o.Paweł znajdzie kiedyś czas i umieści też te zaległe na stronie. Pozdrawiam, MZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie umieści Gosiu, ponieważ kolejne nie były nagrywane;)

   Usuń
 5. Cieszę się, że i w Warszawie będą spotkania. Myślałam, że jutro dołączę. Niestety sprawy rodzinne nie pozwolą mi jutro dojechać. Wierzę, że na następne nie będzie już przeszkód. Duchowo będę z Wami:) Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za modlitwę w intencji spotkania warszawskiego:-) Było kameralnie, ale sympatycznie.:-) W grudniu planowane są już pierwsze warsztaty. Polecamy się dalszej modlitwie, a na razie do zobaczenia w Krakowie!:-) Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję wszystkim Dzielnym z grupy warszawskiej za przybycie i zaangażowanie. Całym sercem dziękuje Panu Jezusowi, Duchowi Świętemu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za duchowe prowadzenie.Dziękuję Dzielnym z Krakowai Wrocławia za wsparcie modlitewne. Polecam dzieło Dzienych Niewiast dalszej modlitwie i zapraszam Panie na spotkanie 14-go grudnia.
  Danuta

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję wszystkim Dzielnym z grupy warszawskiej za przybycie i zaangażowanie. Całym sercem dziękuje Panu Jezusowi, Duchowi Świętemu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za duchowe prowadzenie.Dziękuję Dzielnym z Krakowai Wrocławia za wsparcie modlitewne. Polecam dzieło Dzienych Niewiast dalszej modlitwie i zapraszam Panie na spotkanie 14-go grudnia.
  Danuta

  OdpowiedzUsuń