poniedziałek, 8 lipca 2013

Rekolekcje dla kobiet przeżywających trudne relacje z innymi

Rekolekcje dla kobiet przeżywających trudne relacje z innymi to propozycja dla pań, które doświadczają trudność w kontekście swojego małżeństwa, rodziców, rodzeństwa, środowiska pracy. Które źle się w tych relacjach czują, chciałyby je zmienić, a nie wiedzą w jaki sposób. Integralną  i istotną ich częścią będzie warsztat pracy z ciałem – gdyż w naszych ciałach nosimy historię naszego życia. Jezus, uzdrawiając, dotyka całego człowieka: jego ducha, duszę i ciało. Wierzymy, że na tych trzech poziomach będzie do  nas w tym szczególnym czasie przychodził...
PROWADZĄCY:
Elżbieta Kaczmar: psycholog, psychoterapeuta terapii NEST,
Alicja Libura-Gil: nauczyciel tańca współczesnego,
o. Konrad Małys: benedyktyn tyniecki, liturgista.
TERMIN: 15.07-19.07.2013
INFORMACJE I ZAPISY:  535.104.300, alibura@poczta.onet.pl
lub matka Stefania 507.677.825, japolko@wp.pl

MIEJSCE: Klasztor Sióstr Benedyktynek w Staniątkach TUTAJ.

KOSZT: Standardowa kwota noclegu z wyżywieniem to 50zł/dobę. Jeśli więc jesteś Twoja sytuacja finansowa pozwala na opłacenie pełnych kosztów – będziemy wdzięczni. Jeśli jednak nie – niech brak finansów nie będzie dla Ciebie przeszkodą w uczestnictwie w rekolekcjach.

KONIECZNIE ZABIERZ: Biblia, notatnik (+ długopis…), wygodny dres + grube skarpety (na warsztat pracy z ciałem)

DODATKOWE INFORMACJE:  tel: 535.104.300, e-mail: alibura@poczta.onet.pl

______________________________________________

Inne rekolekcje "Jak otworzyć się na światło po utracie dziecka?" TUTAJ


3 komentarze:

 1. Byłam na rekolekcjach "król pragnie twego piękna", które prowadziła Alicja. Byłam bardzo zadowolona. Dojazd nie najłatwiejszy na te rekolekcja, ale za to można było się odciąć od świata i wejść w te rekolekcje, skupić się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Alu, temat rekolekcji bardzo mnie interesuje. Jednak zaraz za tym widzę całą listę przeszkód, które uniemożliwiają mi udział w tych rekolekcjach (tj. termin rekolekcji, warsztaty pracy z ciałem, informacja o niełatwym dojeździe, brak informacji gdzie te rekolekcje się odbywają, itd, itd......). M.Ch. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga M. Ch. rzeczywiście nie umieściłam informacji o miejscu, zaraz dopiszę. Rekolekcje odbywają się u sióstr Benedyktynek w Staniątkach. Dojazd nie jest zły - busem bezpośrednio z Krakowa lub pociągiem. Proponuję zadzwonić do Alicji Libury-Gil i porozmawiać. Pozdrawiam ciepło.

   Usuń