poniedziałek, 1 lipca 2013

Podsumowanie czerwcowego spotkania DN we Wrocławiu

W minioną sobotę we Wrocławiu odbyło się koleje spotkanie Dzielnych Niewiast. Rozpoczęłyśmy o godz. 9:00 warsztatami pracy z emocjami, które poprowadziła Ewa Fus-Kubacka - socjoterapeutka, nauczyciel, doświadczony realizator programów psychoedukacyjnych dla młodzieży i osób dorosłych (posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków). Uczestniczki były bardzo zadowolone i chętne do kontynuacji warsztatów na kolejnych spotkaniach (wrześniowym i październikowym).

Po warsztatach miałyśmy wspólny obiad, a po nim rozpoczął się nasz "duchowy wizaż", czyli blok: Eucharystia, konferencja, adoracja i dzielenie się w grupach. Spotkanie skończyło się krótkim podsumowaniem przy kawie i herbacie. Zachęcam uczestniczki spotkania we Wrocławiu, aby podzieliły się z nami swoimi przeżyciami w komentarzach.


Dziękuję Ewie i Gosi za trud włożony w zorganizowanie tego spotkania, o. Damianowi Simoniczowi
za opiekę duchową, dziewczynom z Krakowa za przyjazd do Wrocławia i pomoc w animacji muzycznej i modlitwie oraz wszystkim uczestniczkom za przybycie. Bez Was to spotkania nie miałoby takiego klimatu. Trwajcie na modlitwie za siebie nawzajem, otwierajcie serca na działanie Jezusa i nie bójcie się pójść tam, gdzie On chce Was poprowadzi. Szczęśliwa kobieta to kobieta pełniąca wole Bożą.
Zgodnie z obietnicą zamieszczam Słowo Boże z mojej konferencji:
Dn 3,1-30
Tb 3,11-12
Tb 11,13-15
Dz 16, 25-26
Psalmy 146 - 150
Iz 41,10
Ps 121
Łk 24, 13-35
Ps 37, 4
Iz 43,2
Oraz Słowo, które otrzymałam w przeddzień wyjazdu do Wrocławia: Iz 66,12
List księdza Marka Dziewickiego, który czytałam na zakończenie znajduje się TUTAJ.
Następne spotkanie DN-Wrocław odbędzie się w ostatnią sobotę września.
Najbliższe spotkanie DN-Kraków w pierwszą sobotę września TUTAJ.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję wszystkim DN za uczestnictwo i pomoc którą oferowały szczególnie dziękuję Gosi która dołączyła do grających i pięknie śpiewała oraz Marysi dziękuję Sylwii najmłodszej bo 16 letniej dzielnej która bardzo się udzielała i wytrwała do końca spotkania dziękuję za Waszą obecność Dzielnym z Krakowa taż dziękuję za ich posługę i wsparcie pozdrawiam i modlę się za wszystkie DN Ewa Cz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem zafascynowana talentem i umiejętnościami muzycznymi Gosi i Marysi - dziewczyny jesteście wspaniałe!
   Sylwia tez zrobiła na mnie ogromne wrażenie - to najmłodsza Dzielna Niewiasta spośród wszystkich Dzielnych Niewiast jakie do tej pory brały udział w spotkaniu;)
   Ewie i Gosi gratuluję zapału i siły.
   Trwajmy razem na modlitwie. Łączmy się modlitewnie szczególnie w środę na nowennie przed obrazem naszej Patronki - Matki Bożej Nieustającej Pomocy, polecając Jej dzieło Dzielnych Niewiast i każdą z uczestniczek tych spotkań.

   Usuń
 2. Spotkanie było wyjątkowe. Ciesze się, że coś takiego powstało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wspólne spotkanie i modlitwę z DN z Wrocławia. Niech Maryja stale prowadzi Was do Jezusa i umacnia. Z Bogiem - M.G.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też byłam zachwycona spotkaniem we Wrocławiu.Dziękuję,że przyjechałyście i ubogaciłyście to spotkanie Kochane Krakowianki.Dziękuję wszystkim razem i każdej z osobna-Ewie za świetne warsztaty o emocjach,Ali za ciekawą konferencję i muzyczkom za piękną oprawę muzyczną w czasie Mszy Św.i Adoracji.Dobry nastrój i entuzjazm, który wytworzył się w trakcie spotkania trzyma mnie do dzisiaj.Cieszę się bardzo,że przyjedziecie we wrześniu z o.Pawłem.Mam nadzieję,że będzie nas jeszcze więcej.Serdecznie pozdrawiam i życzę radosnych wakacji.Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam Dzielne że się odzywacie i piszecie o swoich przeżyciach podczas spotkania ale było nas więcej gdzie jesteście?
  Pozdrawiam wszystkie Dzielne z Krakowa i Wrocławia z Bogiem do zobaczenia po wakacjach Ewa CZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Ewciu za pozdrowienia;)
   Wszystkiego dobrego!

   Usuń