poniedziałek, 22 lipca 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W najbliższą środę (24.07.) po południu wiele kobiet w rożnych częściach Polski będzie gromadzić się przed obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i polecać jej wszytki prośby i podziękowania Dzielnych Niewiast. Polecać będziemy te spośród Was, które chociaż raz pojawiały się na spotkaniu DN w Krakowie lub Wrocławiu.

Również Was zachęcam do włączenia się do tej modlitwy.
I do podawania intencji do modlitwy.

20 komentarzy:

 1. Alu, te które na spotkaniach nie były, a są czytelniczkami bloga chyba też?;) MZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście Gosiu;) A Ty nie w Rajskeim?

   Usuń
  2. Alu, niestety nie mogłam ze względu na naukę i wyjazd do Włoch. Ale mamy zamiar podjechać z Arkiem chociaż na weekend. Chcę żeby poznał kilka osób i doświadczył radości bycia w takiej wspólnocie międzynarodowej:) MZ

   Usuń
  3. Z Arkiem???;) Czyżby zaszły jakieś zmiany? Jeśli tak to gratuluję!

   Usuń
  4. Wiesz, że u mnie zawsze coś się kręciło...;)
   A poważniej odbieram to jako owoc modlitwy nowennowej za samotne kobietki.
   Pamiętasz jak pisałam Ci końcem maja, że mocno mnie dotykają rozpaczliwe wpisy samotnych DN i mam pragnienie modlitwy nowennowej właśnie za nie? Swego czasu też, choć może nie tak boleśnie, przeżywałam samotność. I tak naprawdę to dopiero trudne doświadczenia życiowe pokazały mi, że są sprawy ważniejsze, a modlitwa o wolność serca dała pokój. Wpisałam zatem taką intencję pod dniem 20 maja, a w czerwcu "pojawił się" Arek. Cieszę się z tego co jest, a reszta wyjdzie z czasem. Chociaż muszę przyznać, że po tylu różnych znajomościach nie sądziłam, że można jeszcze spotkać tak fajnego mężczyznę w mojej okolicy;)
   Mam nadzieję, że uda nam się wybrać do Rajskiego i będę mogła m.in. poznać wreszcie Agę:) MZ

   Usuń
  5. No to chwała Panu!;) Wszystkiego dobrego Gosiu w tej relacji i w całym życiu. Otaczaj nadal modlitwą kobiety, które cierpią ze względu na samotność. Bardzo ta modlitwa jest potrzebna.

   Usuń
  6. Dziękuję Alu, i wzajemnie obfitości Bożej łaski:) MZ

   Usuń
 2. O dobrą spowiedź, która przyniesie umocnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o prowadzenie Boże w rodzinie i sprawach zawodowych. RK

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamo nasza Niebieska dziękuję i proszę drogę wskaż i poprowadź
  A.K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo, dziękuje za Twoją nieustanną pomoc, ochronę i prowadzenie w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Proszę Cię dziś o pomoc finansową i o rozsądne wydawanie pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 6. O szczęśliwe urodzenie dziecka dla Klaudii

  OdpowiedzUsuń
 7. Za prowadzących i uczestników MSE Missio Christi w Rajskiem. Niech dobry Bóg otwiera wszystkie serca na Dobrą Nowinę. MZ

  OdpowiedzUsuń
 8. Za moją rodzinę, o pojednanie i przemianę serc dla Rodziców, Babci, o uwolnienie od ducha złości, zazdrości, braku przebaczania sobie nawzajem zadanych ran! Maryjo niech zagości w domu pokój Boży! Jezus zwyciężył wszelkie zło, proś aby to się dokonywało też w naszych sercach!
  Rita

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko, dziękuję za córkę i jej przemiane, w dniu imienin obdarz Ją swoim błogosławieństwem wlej radość w serce, pomóż ukończyc studia i znaleźć pracę,
  Maryja, prosze o uzdrowienie szwagra, opiekuj sie rodzina siostry, daj jej siły do codziennego zmagania sie z zyciem, Błogosław dzieciom,
  Proszę

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie.
  KW

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję Matko za wysłuchanie mojej prośby.
  Będę polecać intencje DN we czwartek w Sanktuarium M.B. Szkaplerznej w Łańcucie M.G.

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo dziękuję Ci za błogosławiony czas rekolecji w górach.Oddaję Ci się w opiekę ,zawierzam pragnienie mojego serca.

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam tez modlitwie budowę kaplicy na polanie Rynias w Brzegach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę o światło w nowej dla mnie sprawie... Żebym wiedziała co robić, co wybierać, jak decydować. Jak żyć z tym wszystkim. Żebym się nie bała lecz zachowała spokój serca i pogodę ducha. Proszę Maryjo, prowadź.

  OdpowiedzUsuń