poniedziałek, 1 lipca 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Zbliża się kolejna środa i kolejna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Grupa Dzielnych Niewiast w różnych częściach Polski, będzie się modliła w intencjach dzieła Dzielnych Niewiast, w intencjach wszystkich kobiet, które do tej pory pojawiły się na naszych spotkaniach oraz w intencjach pozostawionych pod tym wpisem.

Jeśli masz jakieś trudne sprawy w życiu, jest Ci ciężko, potrzebujesz wsparcia modlitewnego - napisz. Będziemy się za Ciebie modliły. Zachęcamy także do tego, byś i Ty wybrała się na środową nowennę i łączyła się z nami duchowo w tych wszystkich intencjach.

15 komentarzy:

 1. Proszę o rozmiłowanie w modlitwie, o pokorne słuchanie głosu Bożego, o odwagę by iść tam, gdzie może się lękam pójść.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam Ci Matko siebie i Arka, upraszaj nam łaski na tej drodze wzajemnego poznawania się. Dziękuję za to, co już nam dałaś. MZ

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko, dziękuje za prowadzenie córki, proszę obdarz mądrością siostrzenice, daj silę do przezwyciężania trudności mojej siostrze, Proszę o pokorę i mądre decyzje w moim zyciu, Matko błogosław i nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża, proszę za mojego ojca o przemianę serca, odwagę stanięcia w prawdzie,uwolnienie od nałogu, nawrócenie; za mamę o zdrowie i pokój serca i za mnie o uzdrowienie z wszelkich niemocy, wyprostowanie, życie w wolności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamo nasza Niebieska,Matko Tuchowska, dzisiaj w dniu Twojego Świeta proszę Cie o Twoją macierzyńska opiekę i prowadzenie dla O.Redemtorystów, dla O.Pawła, a także proszę Cię o liczne, święte, dobrze rozeznane powołania kapłańskie i zakonne w mojej parafii.
  Opiekuj się moją rodziną
  AK

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamo Nieustającej Pomocy nie rozumiem mojego powołania, proszę Cię prowadź, umacniaj , pocieszaj, uzdrawiaj, chroń od złego mnie i całą moją rodzinę, daj czuć swoją obecność, gdy czuję się jak we mgle
  Twoja czcicielka
  A.K.

  OdpowiedzUsuń
 7. O serce pokorne i o mądrość w podejmowaniu decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 8. O towarzysza życia. O człowieka, który będzie mnie rozumiał i którego ja będę rozumiała. Byśmy mogli na siebie liczyć, wspierać się i darzyć szacunkiem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Maryjo proszę w sprawie Tobie i Bogu wiadomej.Matko proszę też o pracę dla mojego brata Wojtka .

  OdpowiedzUsuń
 10. O wylanie Ducha Św., błogosławieństwo Boże i przyjęcie otrzymanych łask dla wszystkich organizatorów, pomagających oraz uczestników sobotniego spotkania Jezus na Stadionie.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę o modlitwę w intencji artykułu o DN, który ma się ukazać w Gościu Niedzielnym. O światło Ducha Świętego dla pani Ani, która go będzie pisała.

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane przez Twoje ręce łaski, prosze Cie o prowadzenie, o Twoją pomoc, Ty znasz moje problemy w pracy, proszę Cię wyprowadź szczęśliwie, strzeż od intryg i wszelkiego złego, poprowadź do uczciwej, godnej pracy, godziwie płatnej,uczciwych Bożych pracodawców i współpracowników. Zawierzam Ci wyjazd do Warszawy i spotkanie Jezus na stadionie, opiekuj się nami i naszymi rodzinami
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 13. Za dzieło Dzielnych Niewiast, aby się w spokoju rozwijało zgodnie z wolą Bożą. O otwartość na prowadzenie Ducha Świętego. O zgodę i jedność. O silę dla prowadzących i organizujących.

  OdpowiedzUsuń
 14. O błogosławieństwo Boże w sprawach zawodowych. O uzdrowienie relacji w pracy. R.

  OdpowiedzUsuń
 15. O modlitwe o zdrowie dla mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń