poniedziałek, 1 lipca 2013

Rekolekcje dla kobiet przeżywających trudne relacje z innymi

Rekolekcje dla kobiet przeżywających trudne relacje z innymi to propozycja dla pań, które doświadczają trudność w kontekście swojego małżeństwa, rodziców, rodzeństwa. Które źle się w tych relacjach czują, chciałyby je zmienić, a nie wiedzą w jaki sposób. Jak podczas każdych rekolekcji w ramach „Strefy…”, integralną  i istotną ich częścią będzie warsztat pracy z ciałem – gdyż w naszych ciałach nosimy historię naszego życia. Jezus, uzdrawiając, dotyka całego człowieka: jego ducha, duszę i ciało. Wierzymy, że na tych trzech poziomach będzie do  nas w tym szczególnym czasie przychodził...

PROWADZĄCY:
Elżbieta Kaczmar: psycholog, psychoterapeuta terapii NEST,
Alicja Libura-Gil: nauczyciel tańca współczesnego,
o. Konrad Małys: benedyktyn tyniecki, liturgista.
TERMIN: 15.07-19.07.2013

KOSZT: Standardowa kwota noclegu z wyżywieniem to 50zł/dobę. Jeśli więc jesteś Twoja sytuacja finansowa pozwala na opłacenie pełnych kosztów – będziemy wdzięczni. Jeśli jednak nie – niech brak finansów nie będzie dla Ciebie przeszkodą w uczestnictwie w rekolekcjach.

KONIECZNIE ZABIERZ: Biblia, notatnik (+ długopis…), wygodny dres + grube skarpety (na warsztat pracy z ciałem)

DODATKOWE INFORMACJE:  tel: 535.104.300, e-mail: alibura@poczta.onet.pl

ZGŁOSZENIA:  prosimy nadsyłać do 07.07.2013 na adres mailowy: japolko@wp.pl, lub telefonicznie: Matka Stefania, tel: 507.677.825. Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc (20 osób), prosimy zgłaszać  ewentualną rezygnację.

______________________________________________

Inne rekolekcje w ramach projektu Strefa Kobiety Wyzwolonej "Jak otworzyć się na światło po utracie dziecka?" TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz