piątek, 17 maja 2013

To już jutro!

18 maja 2013r. o godz. 15.00 w kościele bł. Karoliny Kózki w Tychach   jedna z Dzielnych Niewiast - Beatka, wychodzi za mąż!
Niektóre z nas bardzo to wydarzenie przeżywają, ponieważ jest to pierwszy ślub z naszego grona.
I mam nadzieję, że nie ostatni:)
Wszak wolnych niewiast wśród nas jeszcze trochę jest;)

Świadectwo miłości Beatki znajduje się TUTAJ.
Proszę Was o otoczenie Nowożeńców modlitwą.
 Niech Bóg błogosławi obficie!
(Życzenia  można składać w komentarzach).12 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielu pięknych wspólnych chwil.... Będe jutro pamiętała w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to jest Beatko, kiedy spełnia sie takie marzenie??? Napisz... Ja tez jestem sama i bardzo chce wyjsć za mąż. Jestem troche młodsza od Ciebie, ale czasem barkuje mi juz nadziei, ze spotkam kogoś. Twój przykąłd pokazuje, ze nigdy nie jest za późno i ze trzeba Panu Bogu ufać do konca. Ale czasem jest mi bardzo trudno być samej. Gratuluje Ci tej sytuacji, Twojego ślubu. I mam nadzieję, ze bedziesz bardzo szczęśliwa w małzeństwie. Pomódl się czasem za mnie i za te wszytkie kobiety, do których to szczęście jeszcze nie dotarło. Marysia

  OdpowiedzUsuń
 4. Radości, Miłości i wielu cudownych chwil Wam życzę.
  dddak

  OdpowiedzUsuń
 5. Beatko, chwyćcie Boga mocno za rękę i nie wypuszczajcie Jej. On Was poprowadzi, napełni Miłością i Łaską, będzie blogosławił. Pamiętam w modlitwie, D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też pamiętam i zycze wszytkiego dobrego. T.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja się zastanawiam jaki będzie pierwszy taniec;) Oczywiście też się pomodlę jutro. Koronką bo ślub o 15:00;). M.

  OdpowiedzUsuń
 8. ALU A GDZIE MARSZ MANDELSONA???:) NOWOŻEŃCOM WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA! ELKA

  OdpowiedzUsuń
 9. Błogosławionych, pięknych nowych dni, które ofiarujecie sobie wzajemnie - na zawsze, przed Obliczem Pana!!!! Szczęść Wam Boże!!!! Marta

  OdpowiedzUsuń
 10. Z jednej storny wieje nadzieją, ale z drugiej jednak nadal jestem sama. Chciałabymd oczekac takiej chwili. Nowożeńcom życzę szczęścia. N.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja Wam życzę, by nigdy nie zabrakło Wam wytrwałości i odwagi w mówieniu sobie "przepraszam" i "kocham" wtedy, gdy najmniej ma się ochotę to powiedzieć. Niech Pan Bóg Wam błogosławi, a Duch Św. prowadzi wśród zawiłości dnia codziennego!
  ANW.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochane Dzielne Niewiasty, dziękuję za pamięć, życzenia oraz modlitwę, którą naprawdę się czuło, mogę powiedzieć, że to był Najpięknieszy Dzień w moim życiu, życzę wszystkim Dzielnym Niewiastom, które są jeszcze samotne, aby nie traciły nadziei, tylko zaufały do końca Panu, bo warto, sama tego doświadczyłam.

  Beata- Młoda Pani

  OdpowiedzUsuń