czwartek, 16 maja 2013

Czerwcowe spotkanie DN w Krakowie

Najbliższe spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie odbędzie się 8 czerwca (sobota) w klasztorze Ojców Redemptorystów przy ul. Zamoyskiego 56 (wejście przez furtę klasztorną). Spotkanie jest formą otwartą i niezobowiązującą. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowanie Panie!

Program spotkania jest następujący: o godzinie 8:00 w kaplicy klasztornej będzie odmawiany różaniec w intencji całego dnia (dla chętnych Pań).

8:30 - recepcja w sali kominkowej - można przybyć wcześniej i na spokojnie napić się kawy/herbaty czy tez przegryźć coś słodkiego.  

9:00 - oficjalne rozpoczęcie - krótka wspólna modlitwa zawierzenia, przedstawienie siebie nawzajem oraz prowadzących, błogosławieństwo o. Pawła Drobota na cały dzień.

9:30 -12:30 - warsztaty:

a) Wizaż II - to oferta skierowana dla Pań, które są zainteresowane pogłębieniem wiedzy i świadomości w zakresie wizażu i własnego stylu. W programie przewidziane jest omówienie typów sylwetek i dopasowanie każdej z Pań do jednego z nich. Projektowanie sylwetki polegające głównie na podkreślaniu zalet każdego z typów. Zdobycie umiejętności korygowania sylwetki na poszczególnych przykładach. Zapoznanie uczestniczek warsztatów z metodą doboru form, kształtów garderoby oraz  poszczególnych akcesoriów, tj. biżuterii, pasków, zegarków, butów, torebek, teczek, oprawek do okularów. Udoskonalenie linii ciała poprzez zwrócenie uwagi na linię biustu - dobór odpowiedniego biustonosza. Prowadzi: Jolana Podwysocka.
 
b) Wizaż III obejmuje przybliżenie cech podstawowych typów stylistycznych. Test pomagający określić styl ubioru każdej z uczestniczek warsztatów. Omówienie niepowtarzalności klimatu, który otacza każdą z osób biorących udział w spotkaniu.  Określenie kierunku w jakim zmierzamy, aby odkryć przed sobą i otoczeniem swoje najpiękniejsze i najważniejsze atuty urody. Prowadzi: Joanna Stawowska.

c) Warsztaty pracy z emocjami 2 - obejmują zagadnienia: emocje i uczucia - po co są, czego bronią, co sygnalizują? trudne uczucie - jak sobie pomóc? Trudne uczucia po mojej stronie, problem po stronie drugiej osoby- czyli kto mówi, kto słucha? "Nie jest miłością to, co czujesz, ale to co postanawiasz "- uczucia a wola. Hierarchia uczuć potrzeb i wartości- co  mają coś ze sobą wspólnego? Inwentarz mojej złości. Prowadzi: Ewa Fus-Kubacka (w tych warsztatach można uczestniczyć po zrobieniu warsztatów emocji 1).

d) Choreoterapia terapia tańcem i ruchem. Kobiety dziś mają wszelkie możliwości, by dbać o swoje ciała: pielęgnują, ozdabiają, rzeźbią figurę w salach fitness. Jednak pomimo tylu możliwości, dzięki którym Twoje ciało wydaje Ci się piękniejsze i sprawniejsze czujesz w nim "u siebie"? Zajęcia to zachęta do "skontaktowania się" ze swoim ciałem, to zaproszenie do takiej pracy z nim, dzięki której będziesz mogła bardziej zrozumieć swe kobiece ciało, by coraz bardziej je zamieszkiwać... Prowadzi: Alicja Libura-Gil. 

e) Warsztaty Muzyki Liturgicznej (szczegóły niebawem). Prowadzi Piotr Pałka (zapisy na te warsztaty odbywają się bezpośrednio na adres: dzielne.niewiasty@redemptor.pl)W związku z tym, ze naszym celem jest kompleksowe ujęcie kobiety - coś dla ciała, psychiki, ale też dla ducha, NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ NA SAME WARSZTATY PRZEDPOŁUDNIOWE. Proszę pamiętać o tym, przy zapisywaniu.


13:15 - wspólny obiad.

14:00 - wizaż duchowy, czyli cykl: modlitwa uwielbienia - Eucharystia (sprawowana w intencji Jubilatek i Solenizantek kwietniowych i majowych) - Konferencja - Adoracja Najświętszego Sakramentu.

17:30 - dzielenie w grupach

18:30 - kolacja i podsumowanie dnia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowanie Panie na spotkanie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ. Koszt udziału: 20 zł warsztaty + 20 zł posiłki (obiad+kolacja) (dla Pań spoza Krakowa - nocleg ze śniadaniem - 50 zł).

__________________________________________________________________

Tego postu nie komentuj, ponieważ podczas przenoszenia go na pozycję pierwszą, komentarze znikają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz