poniedziałek, 13 maja 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Matka Boża Nieustającej Pomocy jest Patronką Sanktuarium, przy którym w ramach Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów (TUTAJ) powstały Dzielne Niewiasty. To Ją zatem - najpiękniejszą i najdzielniejszą z niewiast - wybrałyśmy na naszą Opiekunkę i Orędowniczkę. Wsparcie jakie od Niej otrzymujemy jest ogromne.

Środa to dzień nowenny do MBNP. 
Poniżej zamieszczam nadesłane prośby na najbliższą środę.
Będą one na bieżąco uzupełniane.
Zachęcam do wzajemnej modlitwy.
Prośby i podziękowania można przysyłać mailowo (dzielne.niewiasty@redemptor.pl ) lub zamieszczać w komentarzach.
___________________________________________________________________


"Proszę pokornie o modlitwę. Od miesięcy dręczy mnie niepokój, napięcie, depresja, bezsenność i choroba pęcherza. Bóg zapłać. Z ufnością. Jola"

„Proszę o kontynuację modlitwy o zdrowie i pogodę ducha dla mojego ukochanego męża i dla mnie o trwanie w wierze i ufności w Panu Jezusie. Bóg zapłać i szczęść Boże. Magda”

"Proszę o nawrócenie mojego brata i taty oraz o siły i niegasnącą ufność dla mamy. A."

"Za księdza Artura D., który zastanawia się nad wystąpieniem ze stanu kapłańskiego. Niech matka Boża Nieutajającej Pomocy ogarnie go swoją i uleczy zadane mu rany. Marta".

"Proszę za Rodziców aby się szanowali i aby w domu panował pokój, aby Tato nie nadużywał alkoholu. M."

"Matko proszę Cie o dar małżeństwa dla mnie, dziękuję za Twoją opiekę. Agata"

14 komentarzy:

 1. Proszę o pomoc w wyjściu z długów i spokój serca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o spokojną śmierć dla Zofii, prowadź ją Matko do Twojego serca. KW

  OdpowiedzUsuń
 3. O pokorne rozeznawanie woli Bożej, w ciszy i spokoju serca. O pogodę ducha, wewnętrzną harmonię i radość. I dziękuję Ci Maryjo za Twoje prowadzenie, ciągłą troskę i nieustanną opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o uzdrowienie relacji w pracy. R.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jutro o. Paweł rozpoczyna rekolekcje uwolnienia duchowego w Krakowie. Prosi o modlitwę. Za uczestników, prowadzących, wspierających. To ważne rekolekcje, dużo dobra się na niech dzieje, dlatego też bardzo mocno Was proszę o wsparcie modlitewne w tym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę za pomyślne leczenie stomatologiczne oraz zanik zmian zapalnych i ubytków w kościach szczękowych. Ela

  OdpowiedzUsuń
 7. Za moją siostrę o zdrowie i dar wiary.
  dddak

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki Jowity w 7 tygodniu ciąży. Dzisiaj po Usg dowiedziala się że dziecko jest rozmiarowo w stosunku do tygodni ciąży prawidłowe, ale nie wykształciło sie serduszko. Pani dr wyznaczyła Jej termin do zabiegu, a ona ma rozdarte serce. Matko wspieraj Ją w tych trudnych chwilach, błogosław.
  KW

  OdpowiedzUsuń
 9. Badz uwielbiony Panie w zyciu mojej corki Agatki i w calej naszej rodzinie.Dziekuje za daar zycia Agaty i wszystkie dary jakie w niej zlozyles.
  Przez wstawiennnictwo Matki Bozej Nieustajacej Pomocy oddaje Ci moja corke i cala nasza rodzine,aby zawsze Jezus zwyciezal w naszym zyciu.
  Maryjo Matko moja i Mtko Pana mojego Jezusa,przyjmij moje dziecko Agatke jako swoja corke.Badz jej Matka i prowadz ja do Jezusa,by mogla narodzic sie na nowo z Ducha Swietego.Zdrowas Maryjo,Laski Pelna.Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziekuję Wszystkim Dzielnym za modlitwę o spokojną śmierć Zofii, dzisiaj rano odeszła spokojnie do domu Pana.
  Bóg zapłać.KW

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla Moniki. R.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o uwolnienie mojego serca od niecierpliwości i gniewu. Proszę o pokój wewnętrzny.D.

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o modlitwę w intencji Mariusza i Jego rodziny. Panie, dodaj mu siły i napełnij serce pokojem. Panie, Ty znasz Jego cierpienie.
  Panie, prosze

  OdpowiedzUsuń
 14. Pokornie proszeco modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze.

  OdpowiedzUsuń