wtorek, 11 sierpnia 2015

W sobotę w Kościelisku

W najbliższą sobotę, w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w Kościelisku odbędzie się wieczór ewangelizacyjny z Eucharystią i modlitwą o uzdrowienie. Prowadzenie: o. Paweł Drobot CSsR, Szkoła Nowej Ewangelizacji im. św. Kingi z Nowego Sącza oraz zespół Chwalcy Pana. 

Są takie spotkania, które diametralnie zmieniają bieg życia. Są takie chwile, które na zawsze pozostają w naszej pamięci. Jest takie spojrzenie, które uzdrawia duszę, serce, wszytko. I w końcu jest Ktoś, kto czeka na takie spotkania z tobą. Kto swoim spojrzeniem chce dotknąć twego serca. Kto chce uciszyć twoje napięcia, twoje wewnętrzne burze i napełnić głębokim pokojem. Jeśli masz czas, możliwości, chęci, zaglądnij - 15 sierpnia, Kościelisko, kościół św. Kazimierza.
(fot.cadr)

5 komentarzy:

 1. Duchu Święty przyjdź i działaj pośród swego ludu
  PS: może mi się uda wybrać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak! Niech Pan będzie uwielbiony we wszystkich dziełach. Zofia

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli, któraś z Was wybiera się w sobotę do Kościeliska, dajcie znać. Jest jedna chętna dzielna z Krakowa, która chciałaby się wybrać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Błogosławiony czas, cieszę się, ze mogłam tam dotrzeć. Módlmy się o owoce ewangelizacji w Koscielisku przez grupę z kursu Paweł

  OdpowiedzUsuń