sobota, 19 lipca 2014

Cisza...

W najbliższych dniach na blogu zapadnie cisza. To za sprawą wyjazdu w miejsce, w którym sieć internetowa nie sięga. Zaległości blogowe nadrobię po powrocie. 

Pozostawiam tu serdecznie życzenia dla Was wszystkich na ten czas.
Pięknych zdarzeń, szczęśliwych chwil, spełnionych marzeń.
Niech dobro obficie owocuje w Waszym życiu.

Załączam niezwykły filmik do obejrzenia:
(obraz można powiększyć klikając w tytuł filmu)I drugi występ tej samej grupy:
7 komentarzy:

 1. Rewelacja!!! Wzruszenie ogromne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki. Wzruszenie niesamowite! Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. That's amazing & fantastic, Alu! :-) Cytowałam jury (mam nadzieję, że bez błędu;-)) Jaki piękny prezent po moim powrocie z pielgrzymki. :-) Baaardzo dziękuję! :-);-);-) Serdecznie pozdrawiam wszystkie DN i czekam na nasze spotkanie we wrześniu. :-) Beata

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny jeśli mowa o "Mam talent" to zobaczcie jeszcze występ z amerykańskiego wydania - kapitalny występ rodzeństwa złożonego z 12 dzieci.
  http://www.fronda.pl/a/wielodzietna-rodzina-hitem-mam-talent-posluchaj,39899.html
  Niesamowite

  OdpowiedzUsuń
 5. W sprawie Teatru Dzielnych: bardzo dobry pomysł, jestem przekonana, że wiele dzielnych kobiet zechce podjąć to ambitne wyzwanie. To może być bardzo wymowna forma ewangelizacyjna. Życzę powodzenia i niech Duch Św. działa.
  Ela C.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Reżyser gotowy do współpracy już jest;) Chwała Panu! Teraz zastanawiamy się czy robić grupę teatralną w ramach przedpołudniowych warsztatach na spotkaniach Dzielnych Niewiast, czy w inny dzień... Prosimy o modlitwę, żeby to dobrze rozeznać.

   Usuń
 6. Piekne! Ania A.

  OdpowiedzUsuń