czwartek, 18 kwietnia 2013

Co Kościołowi do tego? - Robert Tekieli w Krakowie

W niedzielę 21 kwietnia w Kościele Księży Pallotynów w Nowej Hucie odbędzie się spotkanie z niezwykłym człowiekiem - panem Robertem Tekieli (TUTAJ). Tematy, które będą poruszane są ogromnie ważne i potrzebne, dotyczą współczesnych zagrożeń duchowych - jogi, bioenergoterapii, wróżbiarstwa, itd. Jestem przekonana, że warto przybyć.

Plan spotkania: 15: 00 - koronka i wysławianie Najświętszego Sakramentu, 15:30 - błogosławieństwo i wystąpienie p. Roberta, 17:30 - modlitwa i zakończenie. Spotkanie będzie transmitowane przez nowohuckie internetowe radio nowohuckie.pl TUTAJ.

Dziękuję Monice M. za przesłanie tej informacji.

Monika napisała także takie słowa do Was: "Zapraszam też na msze z modlitwą o uzdrowienie odbywające się przy ulicy Bulwarowej w każdą 1 sobotę miesiąca o godzinie 15:00. Ja jestem wtedy na spotkaniach dzielnych niewiast:) ale 4.05.13 się wybieram. Msza św. jest sprawowana przez ks. Jana Reczka (tutaj też link do youtube: ksiądz mówi o charyzmacie proroctwa  http://www.youtube.com/watch?v=2Tufg0X2qmg) Jeśli ktoś nie może być obecny, to jest możliwość wysłuchania transmisji lub retransmisji w radiu http://www.nowohuckie.pl/. Tak na marginesie to "fajne " radio, możecie sobie słuchać w wolnym czasie:)".

4 komentarze:

 1. Dzięki Moniu za informację. To w niedzielę lecimy prosto ze spotkania i modlitwy na próbę śpiewu??:).

  ANia A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu Kochana,ja mam rozkład niedzieli następujący: rano msza, następnie gotuję obiad,sprężam się wyjątkowo:)o 13 idę z "kijami"(jak mówią moi synowie) do 14.30 (kto chce może się przyłączyć, już zapraszałam), później Koronka i Tekieli, i bieeeegiem na 19 na górkę do Redemptorystów na próbę śpiewu:)Zobacz, jak to dobrze się złożyło, że ojciec Paweł przesunął próbę o dwie godziny. Chyba nie zdążę zjeść obiadu, ale w świetle artykułu, który napisała Klaudia o oczyszczaniu (bardzo mnie oświecił, mam zamiar kupić te suplementy, ale muszę to skonsultować z Klaudią, która będzie moim ulubionym farmaceutą), to chyba przestanę jeść:)przynajmniej to, co do tej pory na niedzielny obiad(żadnego mięsa, rosołu,ziemniaków, itd.)
  Pa, pa, do miłego spotkania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monia, ale nie samymi suplementami człowiek żyje;)
   Jeść też trzeba;)
   Na pewno ważne, by zmienić nawyki żywieniowe, ale nie głodzić się (chyba, że mowa o jedno- czy dwudniowym poście o chlebie i wodzie). Jedzenie też może być pięknym rytuałem i przyczyniać się do budowania więzi. A pięknie przygotowane i pięknie podane, zaspokaja przy tym potrzeby estetyczne;)

   Klaudia zrobi nam warsztaty o odżywianiu, bo potrzeba rzeczywiście duża. Ale najpierw musi urodzić dzidziusia;) - Rozalkę lub Julianka;)

   Wspieram mocno w kwestii śpiewu i prób.
   I dziękuję Wam za chęci i poświęcenie.
   Uważam, że się pięknie rozwijacie.
   Na ostatnim spotkaniu zachwycałyśmy się z Klaudią słuchając Was - szczególnie jedną pieśnią, którą zaśpiewałyście cudownie.

   Niech Bóg obficie zsyła swoje błogosławieństwo na Was i wszystkich ludzi dobrej woli.

   Usuń
 3. ojoj, to rzeczywiście gorąca niedziela się zapowiada:). Może Klaudia powinna nam warsztaty zrobić?:). Ściskam i do zobaczenia kochana!

  OdpowiedzUsuń