wtorek, 1 września 2015

Nowenna (02.09.2015)

Za Bernadetę, która walczy z nowotworem.
Za maleńką córeczkę Magdaleny, która zapadła w śpiączkę.
Za Janka, którego dziś zabrało pogotowie do szpitala w Ochojcu.
Za Iwonkę, o powrót do zdrowia po pęknięciu tętniaka.
Prosimy Cię Matko Nieustającej Pomocy.

Za pomoc w zebraniu kwoty na operację Grzegorza.
Za szczęśliwą operację Iwony.
Za prężnie rozwijające się dzieło Dzielnych Niewiast.
Za dobro, które dzieje się w naszym życiu.
Dziękujemy Ci Matko Nieustającej Pomocy.


12 komentarzy:

 1. Matko Boża, prosze o opieka dla naszego Prezydenta, mniej Go zawsze w swej obronie, wspieraj Go, Prosze o zgode i miłośc w rodzinie, zgodę i zrozumienie dla młodych małzonków. Matko prosze o dar mądrości dla dzieci w nowym roku szkolnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję za pomoc w załatwieniu trudnej sprawy. Proszę w intencji Antoniego o zdrowie i potrzebne łaski, o miłość i uzdrowienie relacji w Rodzinie.
  Proszę w intencji mojej wizyty jutro u lekarza, o dobrą decyzję Sędziego. Otaczaj swoją Opieką dzieci rozpoczynające rok szkolny a szczególnie Karolinę. Prowadź nauczycieli, proszę w intencji Alicji i we wszystkich intencjach, które Tobie poleca. Ela

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamusiu! Dzięki, ze jesteś. Dziś polecam Ci zmarłą Ciocię Bronię w dniu imienin, chorą na nowotwór Joasie, drugą Joasie walczącą z depresją, ludzi, którzy nie chcą się pojednać o przemianę serca, wszystkich, którzy zginęli w czasie II WŚ, wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny, o owocny pobyt Joli w Konstancinie, siebie i inne Beaty z okazji naszych niedzielnych imienin, Igę, w dniu jej urodzin, Magdę z tej samej okazji, Marylkę z okazji imienin, cały rok formacyjny DN i RRN. Proś Boga za nami, Mamusiu! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża, dziękuje, że zaczynam się podnosić. Proszę o zdrowie, fizyczne jak i duchowe. O siłę do życia i umacnienie wiary dla Bartosza dla jego walki z nałogiem. Dla mojej ukochanej mamy pomyślnych wyników badań i znalezienia nowej pracy z dobrym przełożonym. By Maja i inne dzieci zdobywały w szkole mądrość i wiedzę, a inne przestały być wykorzystywane i uzyskiwały prawo do rozwoju. I Matko Boża proszę Cie o codzienną odrobine dobroci między ludźmi. O dobre słowo i gest.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża Tobie zawierzam moje życie, studia, proszę o dobrego męża, Tobie zawierzam Tomka i jego sprawy, pomóż rozwiązać to co zagmatwane

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo Tobie oddaję wszystkich uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym, prowadź Ich do Swojego Syna. Polecam też wszystkich poległych w czasie II wojny światowej, wszystkich zmarłych, a szczególnie mojego teścia zmarłego 2 września 1993 r. Polecam też wszystkich chorych, cierpiących, także siebie - o dobre wyniki badań. Proszę o pomoc w załatwieniu trudnej sprawy w pracy. Proszę też o naprawę relacji między księżmi pracującymi w mojej parafii. Ewa K....

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę pełny powrót do zdrowia dla Kazimierza, o łaski potrzebne dla jego rodziny w tym trudnym czasie

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża ,polecam Twojej opiece małżeństwo mojej siostry Agnieszki i Lukasza. w sierpniu była 10 rocznica ,prowadż ich w wierze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża dziękuje za dotychczasową opiekę, proszę o potrzebne łaski dla rodziców, mojej siostry, proszę prowadź nas i otaczaj płaszczem Twej opieki

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko powierzam Ci mojego syna Grzegorza w dniu imienin MG

  OdpowiedzUsuń
 11. Maryjo pomóż dźwigać to co wciąż mnie przytłacza... Ewa K....

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo, proszę okryj mnie swoim matczynym płaszczem, utul w samotności i tęsknocie, proszę o dobrego męża, z którym będę mogła iść szczęśliwie przez życie.

  OdpowiedzUsuń