środa, 23 września 2015

Środowa nowenna i kochany ojciec Pio

Dzisiaj dzień naszej nowenny i choć wpis robię dopiero późnym wieczorem, chciałabym, żebyście wiedziały, że pamiętałam o Was przez cały. Powierzałam dzieło Dzielnych Niewiast oraz wszystkie nasze sprawy i marzenia trosce Matki Bożej Nieustającej Pomocy i trosce kochanego ojca Pio, którego wspomnienie dziś obchodzimy. I wiem, że oboje wstawiają się za nami przed Bogiem. Matka Boża jako najdzielniejsza z wszytki niewiast, a ojciec Pio jako ten, który przedziwnie rozumiał kobiety i ich dusze. Pisałam o tym w ubiegłym roku: Nie bał się ich piękna.

I choć wpis robiony jest już po nowennie, to myślę, że możemy nadal wpisywać tu nasze intencje. W końcu Matka Boże modli się za nas nieustannie, nie tylko w środowe popołudnia.9 komentarzy:

 1. To może chociaż ja się wpiszę przed pólnocą, Alu :-) Pan Bóg jest ponadczasowy, na nasze szczęście, więc za wstawiennictwem MB NP proszę o pokój na świecie, pojednanie między zwaśnionymi i skłóconymi, raniącymi i zranionymi, o uzdrowienie z nowotworów dla Ani, Grzegorza, Joanny, za znajomych Mateuszów z okazji imienin i siostrę Mateę, za brata Ali w tej trudnej sytuacji życiowej, o radość wieczną dla Uli, o dalszy rozwój dzieła DN i za osoby prowadzące je, o potrzebne dary Ducha św., żebym umiala mądrzej żyć i podejmowac właściwe decyzje. Dzięki Mamusiu! B:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo powierzam Tobie wszystkie moje troski. Oddaję też pod Twoją szczególną opiekę moją córkę z Jej mężem,aby bezpiecznie spędzili czas urlopu i szczęśliwie wrócili do domu. Ewa

  Święty Ojcze Pio módl się za nami.Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryjo, Królowo Polski uchroń swym płaszczem naszą chrześcijańską Ojczyznę od agresji islamskiej. Maryjo, Niewiasto obleczone w słońce z wieńcem z gwiazd dwunastu prosimy dla Europy o mądrość i siłę do rozwiązania zaistniałego kryzysu, uchronienie od ataków terrorystycznych, dobrą i pomyślność przyszłość dla Europę, mądrą i skuteczną pomoc dla ofiar wojny.
  Bierzmy codziennie za różaniec i módlmy się w tych intencjach za Polskę i Europę, by je uratować .

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża dziękuję za otrzymane Łaski za Twoim wstawiennictwem, proszę o Łaskę zdrowia, zgody, miłości i pokoju dla mnie , mojej Rodziny, DN i każdego na mojej drodze życia. Dziękuję za św. Ojca Pio i wszystko, co otrzymałam przez Jego wstawiennictwo.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 5. Powierzam Tobie Maryjo moje marzenia...

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, proszę Cię za zmarłą w tym tygodniu Agnieszkę...

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo, proszę za mojego brata. O siłę i ufność Bogu w jego trudnej sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o dar przebaczenia.

  T.

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o zdrowie dla małej Marysi, dla Doroty, Ewy i innych, którzy zmagają się z chorobami ciała, a także ducha.

  T.

  OdpowiedzUsuń