czwartek, 3 września 2015

Najbliższe spotkanie DN w Krakowie

Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie DN w Krakowie inaugurujące czwarty rok istnienia i działalności Dzielnych Niewiast (sala na poddaszu). Na spotkanie przybędzie 90 kobiet z różnych części Polski, które przed południem będą brały udział w pięciu równoległych warsztatach tematycznych: pracy z emocjami, masażu, wizażu, motywacyjnych oraz florystycznych. Szczegółowy opis spotkania i warsztatów - tutaj.  

Duchowa część popołudniowa rozpoczyna się o godz. 14:00 wspólną modlitwą uwielbienia, po której o. Paweł Drobot CSsR będzie sprawował Eucharystię w intencji Jubilatek i Solenizantek lipcowych i sierpniowych (kaplica II piętro). O 15:30 zapraszamy na konferencję pt. "Pełna łaski" (sala na poddaszu), a po niej na chwilę duchowego relaksu przed Najświętszym Sakramentem (kaplica, II piętro). O 17:30 spotykamy się w małych grupach i dzielimy doświadczeniem dnia. Spotkanie kończymy wspólną kolacją o 19:30. Ogłoszenia związane ze spotkaniem:

OGŁOSZENIA: 

1. Prosimy o wzięcie Pisma Świętego. 

2. Uczestniczki florystyki proszone są o wzięcie pudełka (np. po butach), nożyczek, taśmę klejącą (jeżeli ktoś ma w domu, jeśli nie, prosimy kupować specjalnie, bo będzie mały zapas), szklankę typu "nutellówka", szklankę zwykłą bez uszka, naczynie typu doniczka/wazon o regularnych kształtach i większych rozmiarach niż szklanki, ale nie wyższe niż 30 cm

3. Na warsztaty wizażu zabieramy po 1-5 ubrań w ulubionych kolorach, a także dodatki np.szal, chusta, kapelusz, naszyjnik itp.

4. Recepcja będzie czynna od 7:30. Zachęcamy do systematycznego przebywania od tej godziny, by o 9:00 można było punktualnie rozpocząć spotkanie. 

5. Panie, które mogą przybyć już na 7:00 do pomocy przy organizowaniu spotkania (przygotowanie sal warsztatowych, kaplicy, kateringu), serdecznie zapraszamy. Każde ręce do pomocy będą nieocenione. Posługi rozdzielać będzie Stasia.

6. O 8:00 zostanie odprawiony w kaplicy Różaniec i nabożeństwo pierwszosobotnie. Zachęcamy do przyłączenia się do tej modlitwy wynagradzającej i zawierzającej całe nasze spotkanie i wszystkie przybyłe uczestniczki.

7. Na spotkaniu będą przyjmowane zapisy na październikowe spotkanie DN (03.10.2015 r.). Proponujemy następujące warsztaty: pracy z emocjami 1, florystyka 4, teatralne, wizaż 2, fotograficzne.

8. Na spotkaniu zapewniamy kawę i herbatę. Ciastka, owoce przynosimy we własnym zakresie. 

9. Podczas Eucharystii będzie zbierana dobrowolna ofiara na potrzeby Dzielnych Niewiast.ODPOWIEDZIALNI ZA SPOTKANIE:

Koordynator spotkania: Alicja Jewuła.
Sekretariat: Agnieszka Sochacka, Marta Weigel-Wajda.
Identyfikatory: Monika Walencik.
Kuchnia/katering: Małgorzata Nowak i Małgorzata Kudłacz.
Organizacja techniczna: Stanisława Klimczak (osoby chętne do pomocy, zgłaszają się właśnie do Stasi, która będzie rozdzielać posługi).
Zapisy na spotkanie październikowe: Aneta Samborska.
Diakonia muzyczna: Marta Gdańska, Monika Cichoń.
Różaniec poranny: Anna Kubisztal.
Biblioteka: poszukiwana chętna (osoby, które mają zaległe książki do zwrotu, proszone są o przyniesienie ich na spotkanie).

Opieka duchowa: o. Paweł Drobot CSsR.

2 komentarze:

  1. Do zobaczenia jutro;) Będę na 7:00;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super, każde ręce do pracy są nieocenione.

      Usuń