poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

"O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tą łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję..."

Na najbliższą środową nowennę polecam modlitwie dzieło Dzielnych Niewiast, wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań, czytelników bloga, sympatyków DN, ojców opiekunów i wszystkie intencje pozostawione na blogu. Matko Boża Nieustającej Pomocy, prowadź nas.

12 komentarzy:

 1. Matko Boża proszę pomóż nam w tym trudnym czasie, wspieraj i prowadź nas

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża dziękuję za obfitość Łask wyproszonych przez Ciebie dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cie o opiekę, prowadzenie , Łaskę uzdrowienia ciała i duszy, uzdrowienie międzypokoleniowe, proszę Cie o Łaskę przebaczenia i przebaczania z całego serca bliźnim, sobie i Panu Bogu, jeśli Go o coś winię nawet podświadomie, abym nie chowała w sercu urazy, nienawiści. Mamo oddaję Ci wszystko w moim życiu, moje zmartwienia, zgryzoty i lęki, wybory decyzje, sprawy materialne, Ty wiesz ... przytul mnie do swojego czułego Niepokalanego Serca i moją rodzinę. Krolowo Pokoju modl sie za nami
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ukochana Mamo! Polecam Ci dwóch chorych na nowotwór panów: Arkadiusza z Krakowa i Zbyszka z W-wy. Tylko cud może ich uratować! Proszę też o łaskę owocnego przeżywania końcówki Wielkiego Postu dla DN, byśmy z wielką radością mogły przeżywać Święta Paschalne, o pokój na Ukrainie, o łaskę rozeznania powołania dla poszukujących go, o Boże miłosierdzie dla Zosi, która pragnie uzdrowienia z SM, a chyba plany Boże są wobec niej inne, o coraz głębsze doświadczenie ogromu Bożej miłości dla nas, za Alinę - DN z W-wy. Dzięki za Twą wielką miłość i troskę o nas, Mamusiu:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o łaskę wiary dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Nieustajacej Pomocy powierzam Ci dzielo gloszenia Milosierdzia Bozego w Antwerpii,przygotowania do miedzynarodowej modlitwy w Godzinie Milosierdzia w katedrze,powierzam moja rodzine i wspolnote.Matko,ktora nas znasz badz z nami i wspieraj Twoja nieustanna pomoca.M

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko, proszę Cie jak Matkę, pomóż, zmień, wskaż drogę, daj cierpliwość, pokorę i miłość,

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko NIeustającej Pomocy oddaje pod Twoją opiekę moich chrześniaków Wojtka i Grzesia, tate, całą rodzine i każdą osobę, którą Pan Bóg postawił na mojej drodze oraz wszystkich, za których zobowiązałam się modlić i którzy kiedykolwiek o modlitwę mnie prosili. Ty wszystko wiesz Matko Ty nas znasz...
  A.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Matko za sobotnie spotkanie DN w Krakowie ,Maryjo w Twoje ręce oddaje tą relację,Ty nas prowadź ,wskaż drogę ,proszę Cię Matko nie opuszczaj nas.....

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię w intencji mojej mamy o dar zdrowia, aby góz u niech wykryty dało się zoperować. Oddaję Ci całą moją rodzinę w tym czasie dla nas wszystkich tak bardzo trudnym. Dziękuję, że nigdy mnie nie opuściłaś.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mamo Nieustającej pomocy, dziękuję za wysłuchanie moich próśb i wciąż proszę, wypraszaj błogosławieństwo Boże, Łaskę zdrowia dla taty i dla mnie, wskaż mi drogę mojego stanu i powołania, prowadź. Proszę Cie za wszystkich chorych i cierpiących z mojej rodziny, bliskich i znajomych. Prosze Cię o dobrą , uczciwą, stabilną pracę , godnie wynagradzną, poprowadź prosze Matko w posługiwaniu się dobrami materialnymi. Oddaję sie Tobie i moją rodzinę.
  Twoja czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę w tych ostatnich Wielkiego Postu o potrzebne łaski przy tajemnice paschalne przeżyć we własnym życiu, by trud umartwienia, postanowień i nawrócenia przyniósł owoce w postaci trwałej przemiany życia i porzucenia tego co stanowi problem, o dobrze przeżytą spowiedź wielkopostną, łaski dla mnie i spowiednika, by doświadczyć spotkania z Jezusem Miłosiernym i uwolnienia od tego co zniewala.

  OdpowiedzUsuń