poniedziałek, 23 grudnia 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W tym tygodniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wypada w wyjątkowy dzień roku - dzień Bożego Narodzenia. Zachęcam do wspólnej modlitwy. Szczególnie za tych spośród nas, którzy w te rodzinne święta będą doświadczać bólu samotności...

Maryjo, Niewiasto łagodna i ufająca, wstawiaj się za wszystkimi dzielnymi niewiastami. Wspieraj nas w przeciwnościach, uwalniaj od smutku, wypraszaj nam dar łagodności, mądrości i zaufania. Bo kiedy ufamy Bogu, dzieją się cuda...


8 komentarzy:

 1. Maryjo, z Tobą chcę nauczyć się słuchać słów Ojca i wypełniać Jego wolę,z Tobą chcę nauczyć się kochać wszystkich ludzi jak siostry i braci. Maryjo polecam pod Twoją opiekę moją rodzinę, wszystkich moich przyjaciół i tych wszystkich z którymi się stykam i z którymi pracuję. Proszę o zdrowie dla s. Urszuli, uwolnienie mojego brata od alkoholu, o pokój na świecie i w ludzkich sercach. Polecam również Alicję ,o. Pawła i wszystkie DN. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i za wszelkie dobro jakiego doświadczam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o zdrowie dla mojego Brata Antoniego, o rozwiązanie trudnej sytuacji w Jego Rodzinie, o przebaczenie i pojednanie. Bądź przy nas w czasie świątecznym i otwieraj nasze serca na przyjęcie łask od Dzieciątka Jezus. E.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryjo, Matko nadziei i pięknej miłości, powierzam Twojej trosce i opiece kobiety, dla ktorych te święta nie będą łatwe - kobiety samotne, cierpiące, pogrążone w depresji. Uproś pocieszenie i nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko nasza, proszę za wszystkie DN oraz O. Pawła o dobre przeżycie Świąt Bożego Narodzenia
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo, proszę Cie o szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście, na zdrowie, na ta Świętą Wigilię! Żeby wam się darzyło, a po śmierci do Nieba trafiło:)

  Matce Pięknej Miłości polecam te z nas, które próbują budować Boże, trwałe relacje z mężczyznami. Matko, obdarzaj nas cierpliwością, łagodnością, wyrozumiałością... Niech w naszych relacjach wzrasta szacunek i miłość wzajemna. Daj łaskę trwania w czystości, MZ

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo, naucz mnie odczytywania woli Bożej w codzienności i pokornej zgody na nią, za wszystkich samotnych, smutnych, rozczarowanych, aby te Święta przyniosły im radość, której nic i nikt zgasić nie będzie w stanie, o łaskę dzielenia się miłością, którą Pan Bóg zaszczepił we mnie, ze wszystkimi potrzebującymi ciepła ludzkiego serca.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Nieustającej Pomocy wspieraj wszystkich chorych i cierpiących, wypraszaj potrzebne łaski i pomóż rozwiązać nieraz pogmatwane ludzkie sprawy.

  OdpowiedzUsuń