piątek, 6 grudnia 2013

Jutro spotkanie DN w Krakowie

Jutro odbywa się koleje spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie. Polecamy ten czas Waszej modlitwie. My także będziemy się łączyć duchowo i modlitewnie z nieobecnymi Dzielnymi. Szczególnie z Solenizantami i Jubilatkami listopadowymi, w intencji których będzie sprawowana Eucharystia o 14:30.

Warunki pogodowe nie są zbyt dobre, ale mam nadzieję, że wszystkim zapisanym Paniom uda się szczęśliwie dojechać. Spotykamy się w czterech grupach warsztatowych: wizaż, praca z emocjami, choreoterapia, warsztaty muzyki liturgicznej (szczegóły: TUTAJ). Tematem przewodnim bloku duchowego jest temat: "Uzdrowienie ze zranionych uczuć".

1 komentarz:

  1. Bardzo chciałabym być na spotkaniu, a tu nagle występuje przeszkoda. Temat uzdrowienia zranionych uczuć jest mi w tej chwili najbardziej potrzebny, ale co zrobić gdy chyba względy bezpieczeństwa są ważniejsze, siedząc w cieplutkim domku, gdzie spokojne osiedle słyszę już ten szum wichury, a do Krakowa mam dostać się przez autostradę, więc co robić? Nie wiem czy tym razem będę. Jezu prowadź i kieruj moimi krokami.

    OdpowiedzUsuń