poniedziałek, 16 grudnia 2013

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W najbliższą środę, jak co tydzień, będziemy gromadzić się na wspólnej modlitwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ona, która zaufała i zawierzyła Bogu całe swoje życie, uczy nas jak ufać i bez lęku zawierzać każdy dzień, każdą sprawę, każdą decyzję... Bóg daje nieskończenie więcej niż prosimy czy oczekujemy. Maryjo, najpiękniejsza z Niewiast, ukazuj nam prawdziwy obraz Boga i Jego wielkie miłosierdzie. Napełnij nasze serca tęsknotą za Tym, Który przychodzi...

Modlitwą otaczamy dzieło Dzielnych Niewiast, wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań, naszych opiekunów ojców Redemptorystów i wszystkie osoby zaangażowanie w organizacje i prowadzenie spotkań. Polecamy także Czytelników bloga i wszystkie intencje pozostawione na blogu.

14 komentarzy:

 1. Maryjo, z Tobą chcę nauczyć się słuchać słów Ojca i wypełniać Jego wolę,z Tobą chcę nauczyć się kochać wszystkich ludzi jak siostry i braci. Maryjo polecam pod Twoją opiekę moją rodzinę, wszystkich moich przyjaciół i tych wszystkich z którymi się stykam i z którymi pracuję. Proszę o zdrowie dla s. Urszuli, uwolnienie mojego brata od alkoholu. Polecam również Alicję ,o. Pawła i wszystkie DN. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i za wszelkie dobro jakiego doświadczam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy o łaskę zdrowia dla Wandy, wesprzyj ją w trudnych chwilach i wyproś u Twego Syna łaskę powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża proszę Cię o dobrego męża, szczęśliwe zdanie egzaminu, pomóż mi w ukończeniu studiów i rozwiązaniu trudnych spraw, które Tobie Mateczko zawierzam. Pocieszycielko strapionych módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo, proszę strzeż mnie od pokus do bardzo ciężkiego grzechu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia dla chorego na nowotwór Grzegorza, za Monikę i Pawła, którzy wkrótce będą udzielali sobie ślubu oraz o uleczenie toksycznej relacji, bo ja wobec tego problemu czuję całkowitą bezradność. Dzięki za Twą stałą opiekę, Maryjo!:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamo Niepokalana dziekuje za obfitość Łask za Twoją przyczyną, Tobie się oddaję, prowadź, osłaniaj, uzdrawiaj nas, nasze rodziny i w szystkich, których Bóg stawia na naszej drodze

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko dodaj sił

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża dziękuję Ci i proszę , wyproszaj Boże błogosławieństwo naszej rodzinie. Oddaję ci Siebie i wszystko co moje, mój strach,choroby, troski, całą sytuację w domu i pracy. Ty wiesz, sytuacja w firmie, w której pracuję jest dramatyczna, TY Matko zarządzaj, prowadź do Jezusa pracodawców i pracowników, wspomóż w doczesnych sprawach, także materialnych, prosimy Cię o uczciwą, stabilną pracę, godne wynagrodzenia, zdrowie i zgodę. Prowadź Maryjo , pozwól nam odczuwać Twoją obecność
  Twoja czcicielka A.

  OdpowiedzUsuń
 9. Maryjo naucz mnie otwierać serce Jezusowi, zawierzyć Mu swoje życie.M.W.

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo w relacjach zawodowych i najbliższych wydarzeniach. O dary Ducha Świętego, szczególnie o pokój, odwagę i radość. O błogosławieństwo Boże dla mojego męża. RK

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o szczęśliwe zakończenie sprawy sądowej, pomóż mi napisać dobre odwołanie od opinii biegłego, które muszę zrobić jeszcze przed Świętami.
  Dziękuję za każdy dzień, za odebrane łaski w czasie odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
  Naucz mnie nasza Najlepsza Matko akceptować moje słabości i całkowicie zaufać Twojemu Synowi.
  Polecam Ci moją Rodzinę i proszę o dobre przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. E.

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo, proszę o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych. Dziękuję za dotychczasową opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża, proszę Cie za Elę, za jej Rodziców o zdrowie i siły dla nich! Proszę uwolnij Elę od leku i wszelkich obaw!

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko pomóż nam w pięknym przeżyciu czasu Świąt MG

  OdpowiedzUsuń