środa, 19 czerwca 2013

"Jak zadbać o swoją wiarę"-o.Paweł Drobot CSsR

W Roku Wiary proponuję lekturę autorstwa naszego opiekuna - o. Pawła Drobota CSsR, pt. "Jak zadbać o swoją wiarę" wyd. HomoDei (TUTAJ).

"Żyjemy w kulturze, którą cechują tymczasowość i zmienność. Zarówno produkowane rzeczy, jak i podejmowane inicjatywy mają zwykle krótki termin ważności. Ta książka stanowi próbę odpowiedzi na pytanie: gdzie i jak odnaleźć coś stałego w świecie naznaczonym nieustannymi zmianami? Czy istnieje fundament, który gwarantuje życie w pokoju i poczucie bezpieczeństwa większe niż to oparte na kruchych i chwiejnych systemach społecznych i  ekonomicznych? Jaka relacja przetrwa największe burze emocjonalne, odejście, a nawet śmierć bliskiej osoby?
To swego rodzaju przewodnik dla wszystkich, którzy chcą wyruszyć w drogę odkrywania wiary. Jest skierowany zarówno do tych, którzy uważają się za wierzących, jak i do tych, którzy mają trudności z wiarą i doświadczeniem obecności Boga w swoim życiu. Dla pierwszych będzie pomocą w odnowieniu osobistej zażyłości z Nim, dla drugich wskazówką w poszukiwaniu Go"
(opis ze strony wydawnictwa HomoDei).

Książkę można kupić przez Internet lub na spotkaniu Dzielnych Niewiast w Krakowie.
Zachęcam do lektury.

Panie zainteresowane pogłębieniem swojej wiary zapraszam na wakacyjny wyjazd Dzielnych Niewiast w Tatry na polanę Rynias (14-19.07.2013r.), podczas którego o. Paweł poprowadzi nam rekolekcje o wierze. Szczegóły TUTAJ.

3 komentarze:

 1. Super, dzięki Alu za informację.Pozdrawiam.
  ANia A.

  OdpowiedzUsuń
 2. W tej książce w spisie treści jest podane iż jest tam modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne.... Jak ktoś ma ta książkę to może mógłby ta modlitwę tutaj umieścić? ...z góry Dziekuje!...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda ze nikt nie umiescil tutaj tej modlitwy .... Chyba ze nikt jeszcze nie posiada tej ksiazki ....

   Usuń