wtorek, 11 czerwca 2013

Czerwcowe spotkanie DN-Wrocław

Najbliższe spotkanie Dzielnych Niewiast grupy wrocławskiej odbędzie się 29 czerwca 2013r. przy ul. Wittiga 10 (Ojcowie Redemptoryści). W tym miesiącu na spotkanie przyjadą 4 panie z grupy krakowskiej (Gosia, Marta, Monika i ja) oraz pani Ewa Fus-Kubacka - socjoterapeuta, nauczyciel, doświadczony realizator programów psychoedukacyjnych dla młodzieży i osób dorosłych (posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków), która poprowadzi warsztaty pracy z emocjami. Zapraszamy serdecznie panie każdego wieku i stanu.

Początek spotkania o godz. 9:00 wspólnym przywitaniem i przedawnieniem się. Od 9:15 do 12:45 odbędą się warsztaty pracy z emocjami. Obejmują one następujące zagadnienia: emocje i uczucia - po co są, czego bronią, co sygnalizują? trudne uczucie - jak sobie
pomóc? Trudne uczucia po mojej stronie, problem po stronie drugiej osoby- czyli kto mówi, kto słucha? "Nie jest miłością to, co czujesz, ale to co postanawiasz "- uczucia a wola. Hierarchia uczuć potrzeb i wartości - co  mają coś ze sobą wspólnego? Inwentarz mojej złości.

O godz. 13:00 zapraszamy panie na obiad.
O 14:00 modlitwa uwielbienia.
14:30 - Eucharystia
15:30 - Konferencja "Duchowy wizaż, czyli jak odkryć piękno, które jest w Tobie"
16:30 - Adoracja
17:30 - praca w grupach
18:30 - kolacja i podsumowanie dnia.

Opiekę duchową sprawuje ociec Damian Simonicz CSsR.

Wszelkie pytania można kierować na adres: dn.wroclaw@interia.pl
Zapisy (są konieczne) przyjmujemy również pod tym adresem.

Koszty uczestnictwa w całym dniu: 40 zł (opłata warsztatów oraz posiłki).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz