wtorek, 11 czerwca 2013

Uwaga Rodzice! Grupy edukatorek seksualnych w szkołach!

Dzisiaj kolejny artykuł na fronda.pl przykuł moją uwagę. Robię przekierowanie (TUTAJ) i koniecznie zachęcam do przeczytania. Szczególnie rodziców. Bo być może za niedługo Twoje dziecko przyniesie Ci do podpisania karteczkę, byś wyraziła w ten sposób zgodę na jego udział w zajęciach z "nowoczesnej" edukacji seksualnej.

Nim podpiszesz sprawdź, co zawiera program tych zajęć. Cytując za frondą.pl: "Masturbacja jest OK - zagraniczne filmy animowane pokazujące masturbującą się młodzież"; "Pigułka antykoncepcyjna lekiem na każde zło"; "Pigułka „po” - Jak ją zdobyć?"; "Seks- co lubię? A czego jeszcze nie znam?"; "Europejskie wzory: szwedzki, holenderski, duński (legalna pornografia, prostytucja, aborcja, małżeństwa tej samej płci)".

A przykładowe zadania domowe?: "Opisz swój sen erotyczny"; "Przeprowadź wywiad z rodzicami. Zapytaj ich, jakich seks-gadżetów próbowali (jeśli żadnych, namów ich na wspólną wizytę w sex shopie)"; "Odmień wyrazy: marszałkini i wicemarszałkini przez wszystkie przypadki"; "Przeprowadzić wywiad z Robertem Biedroniem, Wandą Nowicką, Anną Grodzką dla szkolnej gazetki"; "Przygotuj z kolegą scenkę z cyklu „coming out” jak opowiadacie rodzicom, że zamierzacie wspólnie zacząć uprawiać gejowski seks"; "Przygotuj tekst jak przedstawić delikatnie przyjaciółce, że od wczoraj łączy cię seks z inną koleżanką".

Zachęcam do przeczytania artykułu w całości. Sporo tam innych "nowoczesnych rewelacji".


Na powyższej stronie podany jest także film o szkoleniu gimnazjalistów w Łodzi TUTAJ.

Przypuszczam, że na wspomnianych karteczkach-zgodach edukatorzy nie umieszczą programu. Warto zatem samu dowiedzieć się, co ten program oferuje młodemu człowiekowi. Co robi z jego wrażliwością, delikatnością, intymnością...

__________________________________________Inne wpisy w tej tematyce znajdujące się na blogu:

_______________________________________________________

Bieżące informacje na stronie fronda.pl
Grupa 'Ponton' deprawuje. Ministerstwo Edukacji umywa ręce
Uniwersytety w szponach ideologii gender
Koniec "ojca" i "matki" we Francji
Dziewięciolatek w świecie orgazmów
Jak polskie szkoły przygotowane są na osoby transseksulane?
Zamiast pracy młodzież dostała od Europy międzynarodowy dzień seksu

1 komentarz:

  1. Obejrzałam film o szkoleniu gimnazjalistów w Łodzi i jest mi naprawdę przykro, że temat sexu jest w tak przedstawiany.Czemy ma służyć ćwiczenie aby wypisywać wulgaryzmy. Te kobiety nie biorą pod uwagę, że ci młodzi ludzie mają swoją wrażliwość, że mają swoją godność. Nie podoba mi się to wszystko. Chciałabym, aby kiedyś te kobiety przejrzały co robią. Czy ze swoim dzieckiem też tak by rozmawiały?
    R.

    OdpowiedzUsuń