czwartek, 14 lutego 2013

Zakochany skazaniec - internetowe rekolekcje wielkopostne

Ojciec Adam Szustak ponownie przygotował na okres Wielkiego Postu niezwykle rekolekcje internetowe "Zakochany Skazaniec". Będą się one pojawiać na wielu stronach internetowych w każdy czwartek i niedzielę. Więcej informacji: www.mocneslowo.pl (TUTAJ).

Słowo od organizatora: "Mamy 40 dni na przygotowanie się do największego wesela jakie widział ten świat. Bóg postanowił poślubić nas na wieczność, a że przysięga małżeńska mówi "aż do śmierci" - potraktował te słowa wyjątkowo dosłownie i na serio. Będziemy więc wpatrywać się w tego Zakochanego Skazańca chcąc zobaczyć Jego niezwykłe piękno, dobroć i miłość jaką ma względem nas. Chcemy w ten sposób przygotować się na ślub. Pan Młody już nadchodzi, więc wybiegnijmy Mu na spotkanie.Organizatorzy: Langustanapalmie.pl, Stacja7.pl
Partnerzy: Gloria24.pl, Dominikanie.pl
Wykonawcy: Gada: o. Adam Szustak OP, Vocal: Małgorzata Hutek, Kontrabas: Paweł Wszołek


Zachęcajcie siebie nawzajem do udziału. Jeśli znacie ojca Adama, jeśli słuchaliście Go kiedykolwiek, jeśli uważacie, że warto - napiszcie, proszę.

2 komentarze:

  1. Dzięki Alu, akurat ostatnio szukałam informacji czy coś zrobią w Wielkim Poście, ale jeszcze nic nie było podane. Rekolekcje adwentowe były świetne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brałam udział w poprzedniej edycji rekolekcji i naprawdę warto.
    W tych też biorę udział...i na razie muszę przyznać że mnie "rozmiękcza" ten duet muzyczny który gra na wstępie i na końcu odcinka. Łooo, super są!
    dddak

    OdpowiedzUsuń