czwartek, 14 lutego 2013

40 dni dla życia...

Zachęcam do przyłączenia się do niezwykłej akcji na rzecz obrony życia poczętego która ma miejsce w obecnym Wielkim Poście. Idea jest taka, aby przez 1 pełna godzinę w ciągu tego okresu pomodlić się w intencji dzieci nienarodzonych. W ten sposób powstanie nieustająca 40-dniowa modlitwa.

Organizatorzy zachęcają słowami (TUTAJ): "Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy za życie poczęte.W okresie Wielkiego Postu pragniemy przez 40 dni modlić się bezustannie w jego obronie.Od 13 lutego do 24 marca nieprzerwanie będzie płynąć modlitwa… Pomyślisz może, że to niemożliwe, by nieustannie modlić się przez 40 dni i 40 nocy. Masz rację, jako jedna osoba nie dasz rady. Ale jako Wspólnota możemy wszystko.
Dlatego zapraszamy Cię, byś podarował JEDNĄ godzinę dla życia. 40 dni pomnożone przez 24 godziny w ciągu dnia dają nam liczbę 960… tyle osób potrzeba, by ta modlitwa się odbyła. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swoje imię i adres mailowy. W odpowiedzi dostaniesz datę i godzinę, która będzie Twoją jedną godziną modlitwy dla Życia w ciągu 40 dni. Prosimy o cierpliwość – maile do Państwa są rozsyłane przez naszych administratorów, a nie przez komputer, dlatego też mogą Państwo otrzymać informację o swoim dniu i godzinie modlitwy po pewnym czasie, do kilku dni włącznie.

1 komentarz:

  1. Chętnie się włączę, tym bardziej, że nie mogę w tym roku podjąć duchowej adopcji dziecka ze względu na inne zobowiązania.
    Chciałabym równocześnie zachęcić wszystkich do "adopcji" kapłana w Dziele Duchowej Adopcji Kapłanów. Wiemy jak bardzo potrzebują oni -zwłaszcza w tych czasach- naszej modlitwy. Wczoraj miałam rocznicę podjęcia się takiej adopcji:) Są również dzieła adopcji braci zakonnych i sióstr.
    Informacje:
    http://ddak.wordpress.com/

    OdpowiedzUsuń