sobota, 21 września 2013

"Jeden z nas" - kliknij za życiem!

"Inicjatywa Jeden z Nas ma przywrócić Europie jej duszę! Bo UE to nie tylko rynek, marketing. Europa to człowiek i jego godność" - Carlo Cassini, włoski europoseł, pomysłodawca inicjatywy.

Pan Andrzej Sobczyk, koordynatora akcji zbierania podpisów za życiem (szczegóły TUTAJ), przesłał taką wiadomość:
"Moi Drodzy, Piszę do Was prosto z „frontu” inicjatywy "jeden z nas". W minionym tygodniu przekroczyliśmy barierę miliona podpisów! To wielki sukces. Ale to nie koniec drogi. Może zdarzyć się, że pewne głosy są nieważne i dlatego aby wszystko się udało – potrzebujemy więcej podpisów. W związku z tym, na dzień 22 września ogłoszono Europejski Dzień Zbierania Podpisów dla inicjatywy “Jeden z nas”. W Polsce zachęcamy do szczególnego wysiłku w całym tygodniu od 22 do 29 września. Zbiórka podpisów trwa do końca października. Nie chcemy zatrzymać  się na milionie. Niech nasz komunikat nadziei i troski o drugiego człowieka będzie jak najgłośniejszy. Niech życzliwe zachęcanie innych do poparcia inicjatywy będzie okazją do głębokich rozmów i przemiany serc. Pozdrawiam Cię serdecznie, Andrzej Sobczyk - koordynator www.UrodzinyDlaWszystkich.pl www.JedenZNas.pl.

3 komentarze:

 1. Klikam za życiem... Przyłącz się

  OdpowiedzUsuń
 2. Alu - chciałam Ci o tym napisać w mailu:). Ja już dawno oddałam głos - działajcie dziewczyny. Jeśli nie będziemy działać, nasze wartości przepadną w coraz bardziej zlaicyzowanej Europie.
  Ania A.

  OdpowiedzUsuń
 3. jestam za (życiem naturalnie)

  OdpowiedzUsuń