niedziela, 1 września 2013

Głos z Krakowa - o. Paweł Drobot CSsR na antenie Radia Maryja

Opiekun duchowy Dzielnych Niewiast - o. Paweł Drobot CSsR razem z o. Piotrem Andrukiewiczem CSsR w dniu 21.08.2013r. gościli na antenie Radia Maryja w cyklicznej audycji prof. dr. hab. Janusza Kaweckiego pt. Głos z Krakowa.

Ojcowie mówili o Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów (TUTAJ) oraz formach rekolekcji, które prowadzą w ramach CADR. Na zakończenie tej audycji prof. Kawecki zapytał o... Dzielne Niewiasty;). O. Paweł precyzyjnie opisał na czym polegają nasze spotkania i warsztaty. Zachęcam do wysłuchania audycji (TUTAJ), a także do wsparcia modlitewnego wszystkich dzieł redemptorystowskich i ojców prowadzących.
Prof. Kaweckiemu dziękuję za piękne życzenie skierowane w stronę Dzielnych Niewiast.

9 komentarzy:

 1. Ależ zaciekawiły prof. Kaweckiego Dzielne Niewiasty;) Że sam się o nie dopytał. Miło, miło;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Ojciec Paweł mówił o naszej wspólnocie. On po prostu czuje temat i nas:). Niech dobry Bóg Mu zawsze błogosławi i obdarza siłami.

  ANia A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, Ojciec Paweł miał niewiele czasu, ale znalazł słowa które oddały to, co najważniejsze w Dzielnych Niewiastach, ich spotkaniach, dążeniach, oczekiwaniach. Mogę dodać jeszcze, że wiele z nas się zaprzyjaźniło i bardzo się wspiera w życiu prywatnym:)

  Po wysłuchaniu tej audycji, po raz kolejny uświadomiłam sobie, że jestem dumna z przynależności do Dzielnych Niewiast. To już jest, jak powiedziała Dzielna Ela-STYL ŻYCIA.

  Dziękuję Bogu za postawienie na mojej drodze wspaniałego duchownego, jakim jest Ojciec Paweł oraz tylu pięknych i mądrych kobiet, z których doświadczenia i serdeczności czerpię radość i siły do życia.
  Monika M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Monia-pięknie to napisałaś:-). Pod wszystkim się podpisuję! Ania A.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie uczestniczę w spotkaniach Dzielnych Niewiast, ale wiem,że jest to wspaniała i potrzebna inicjatywa dla kobiet:) A takich Kapłanów jak Ojciec Paweł można życzyć każdej parafii i każdej wspólnocie. Bogu dziękuję, że w trudnych chwilach mojego życia właśnie trafiłam na tak dobrego i oddanego innym człowieka:) Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ewo za ten wpis. Przekażę ojcu Pawłowi Twoje słowa.
   A na spotkanie serdecznie zapraszam;)

   Lb 6,24-26+

   Usuń
 6. Dziękuję za zaproszenie. Trochę daleko mi do Krakowa:) Ale może kiedyś pokonam i tę przeszkodę:) Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie mieszkasz? Bo może z Twojej okolicy przyjeżdżają dziewczyny samochodem i może udałoby się razem zabrać?:)

   Usuń
 7. Wiem, że już w Warszawie są spotkania DN- może tam dotrę, bo to zdecydowanie bliżej:) Ale Kraków mnie bardzo zachwycił:) i jeszcze miejsce(bylam już tam kilka razy na rekolekcjach) Ewa

  OdpowiedzUsuń