czwartek, 12 września 2013

To od Gosi P. z Łodzi.
Przepiękne...
 

5 komentarzy:

 1. Wielbi dusza moja PANA MEGO MOC, uwielbiam Cię za MIŁOŚĆ TWĄ... wzruszająco pięknie. Chciałabym kiedyś tak wspaniale uwielbiać, całym sercem i całym głosem..cokolwiek to znaczy.Dziękuję za wspaniały Magnificat. Monika M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem wdzieczna Gosi za te piekną pieśń.
   A co do Ciebie Monia jestem spokojna -
   - i co do całego serca i co do głosu;)

   A na niedzielną próbę muzyczną przybędę,
   by ponowanie was połuchać;)

   Usuń
 2. Idealana piesń dla mnie na dzisiaj. Czuję się fatalnie. Jest mi ogromnie smutno. Doświdczam trudów życia innego niż sobie wymarzyłam. Czuję żal,który momentami kieruję do Boga. Ale z drugiej strony nie chcę od Boga odwracać. Wiem gdzieś podświdomie, ze tylko w Nim jest moje spłnienie. Nie chcę żyć bez Niego. I ta pieśń przypomina, by Boga wielbić. Nawet w najtrudniejszym położeniu. Nawet, gdy kompletnie Go nie rozumiemy. Gdy nie rozumiemy Jego woli, Jego planu, Jego pomysłów na nasze życie. Czuję się dziś nieszczęśliwa. Jest mi bardzo smutno. I W TYM WSZYTKIM WIELBIĘ CIĘ PANIE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej nędzy i nicości, bądź uwielbiony Boże. W mojej słabości i bezradności. Oddaję Ci tą beznadzieję, oddają moją słabosc, moją niemoc. Ty jesteś Panem spienionych fal mojego życia. Tylko Ty możesz je uciszyć. Tylko Ty czynisz wielkie rzeczy dla mnie. Poza Tobą nie ma dla mnie dobra, nawet jesli teraz czuję inaczej. Pokarmie Żywy, bądź uwielbiony. Stworzyłeś mnie z miłości i choć moze jej teraz nie doświdczam, to wiem, ze kochasz... Wielbi dusza moja Pana!

   Pieśń jest piękna. Niesamowita muzyka. Uwielbiam dźwięki pianina. Dziękuję Ci Gosiu bardzo, bardzo.

   Usuń
  2. Myślę, że to jest właśnie wyzwanie -
   - uwielbiać Boga w sytuacjach, w których jest nam ciężko,
   z którymi się nie zgadzamy.
   Też tak miewam...

   Usuń