czwartek, 21 marca 2013

Postęp po Szwedzku

Dziś załączam poruszający reportaż, pokazujący zmiany, jakie w ciągu ostatnich 20 lat nastąpiły w mentalności szwedzkiego społeczeństwa.  "Postęp po Szwedzku" to film krótki ale bardzo treściwy. W ciągu 24 minut sporo można się dowiedzieć o postępowej Szwecji, o wypaczonej wolności, o rozbiciu rodziny, niszczeniu więzi międzyludzkich i tożsamości człowieka.

Pokazane jest podejście Szwedów do mniejszości seksualnych, dzieci, rodziny, pogrzebów. Oraz to, jak Szwecja staje się przodownikiem socjalizmu w Europie. Oglądniecie go na pewno nie będzie stratą czasu.

 CZĘŚĆ II


 


CZĘŚĆ III


2 komentarze:

 1. Zatrważające, że lobbing gejowski dąży, by w naszym kraju doszło do zmian na wzór szwedzki... Niezgoda pojedynczego na rozbicie tradycyjnego modelu rodziny to za mało... Tylko dlaczego głos w obronie rodziny, w obronie prawa naturalnego, prawa boskiego - ginie pośród krzyku o "pseudo-tolerancji", "pseudo-normalności", "pseudo-wolności", itd...?

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację - oglądnięcie filmu nie było stratą czasu. Nie mniej jednak film pozostawił we mnie po oglądnięciu go smutek, strach, przerażenie, niedowierzanie. Czy to się dzieje naprawdę???? Dzięki Alu za materiał.
  To rzeczywiście 'postęp'.

  Z Bogiem.
  Ania A.

  OdpowiedzUsuń