wtorek, 26 marca 2013

Jeden jest tylko Pan! Międzynarodowa modlitwa w Antwerpii

"Oto przyjdą wszystkie narody, i oddadzą Tobie pokłon, 
gdyż sprawiedliwe są rządy Twoje, Królu narodów".

Wspólnota Emaus z Antwerpii serdecznie zaprasza i zachęca do wspólnego  świętowania Godziny Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2013 r. (Niedziela Miłosierdzia Bożego) w katedrze w Antwerpii. W tak zlaicyzowanym państwie jak Belgia to niezwykle wydarzenie. Zachęcam do modlitwy i jednoczenia się w tym dniu. Słowa listu od Marzenki - liderki Wspólnoty Emaus: "Z radością zapraszamy na kolejna już Międzynarodową Modlitwę do Jezusa Miłosiernego - Godzinę Miłosierdzia, która w tym roku odbędzie się 07.04.13 o godz. 14.30 w Katedrze w Antwerpii. Jest to czas laski dla nas i dla całego świata, dlatego zachęcajmy się wzajemnie do udziału w tej modlitwie. Powiedzmy o niej dosłownie wszystkim, których Pan Bóg stawia na naszej drodze.
Bardzo proszę o przekazanie tej wiadomości jak największej liczbie osób. Modlitwa będzie w kilku językach, tak wiec zaprosimy ludzi różnych ras, narodów i kultur. Niech stanie się według słów pieśni:

Szczęść Boże!

W imieniu Wspólnoty Emaus - Marzena".

Polecam modlitwie to dzieło, bo przeszkód jest dużo. O siły i światło Ducha Świętego dla organizatorów oraz błogosławione owoce dla wszystkich uczestników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz