wtorek, 14 lipca 2015

Nowenna

Jak co środę dzielne niewiasty będą gromadzić się w różnych częściach Polski przed ikoną Matki Bożej Nieustajacej Pomocy, by od najdzielniejszej z dzielnych uczyć się pięknego życia, wytrwałości w przeciwnościach, wdzięczności za dobro, które otrzymujemy.

Polecamy Maryi dzieło Dzielnych Niewiast, jego opiekunów, uczestniczki naszych comiesięczncyh spotkań oraz czytelników bloga Dzielne Niewiasty. Polecamy także wszytkie intencje tutaj pozostawione. Modlimy się za Redemptorystów (którzy użyczają nam gościny podczas comiesięcznych spotkań) oraz za wszytkie dzieła, które prowadzą.
Matko Boża Nieustajacej pomocy, módl się za nami.



16 komentarzy:

 1. Maryjo, proszę... Ty wiesz o co.
  M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko proszę Cię o opiekę nad moja kuzynką i jej nienarodzonym dzieckiem ,Matko błogosław....
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 3. Najukochańsza Mateńko dziękuję za Twoją dotychczasową opiekę nad moją rodziną. Teraz szczególnie proszę o opiekę nad podróżującymi moimi dziećmi z rodzinami. Dziękuję za wsparcie w ostatnich tygodniach, kiedy musiałam podjąć bardzo ważne decyzje dotyczące mojego życia, zwłaszcza życia duchowego. Oddaję Tobie wszystkie uczestniczki przyszłotygodniowych rekolekcji DN na Ryniasie. Niech czas spędzony na Ryniasie będzie dla każdej czasem szczególnego przybliżenia i oddania najlepszemu Nauczycielowi Jezusowi Chrystusowi. Mateńko Tobie też oddaję całe dzieło DN, wszystkich opiekunów - szczególnie o. Pawła. Maryjo Tobie też powierzam wszystkich odpoczywających na urlopach i wakacjach - szczególnie moich uczniów. Niech to będzie czas odpoczynku, ale nie odpoczynku od Boga. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Najukochańsza Mateńko proszę też wspieraj mnie w przyjęciu woli Boga. Pomóż mi całkowicie zaakceptować i nie kłócić się z wolą Bożą. Pomóż mi otworzyć się na Łaskę, którą wciąż obdarza mnie Bóg. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamo dziękuję za wysłuchanie moich próśb, za pocieszenie, zdrowie, pracę. Oddaję Ci siebie, rodzinę, DN i każdego na mojej drodze życia, rekolekcje na Ryniasie, wszystko. Mamo prowadź, miej nas w opiece i nasze rodziny. Matko Nieustającej Pomocy, Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami.
  Twoja czcicielka
  A.

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża proszę Cie o zdrowie dla Kazimierza i Boże błogosławieństwo dla jego rodziny

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę Cię miej w opiece Tomka, wyprostuj jego ścieżki

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża Tobie zawierzam moje życie, prowadź mnie i błogosław, pomóż roziązać trudne sprawy

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Pięknej Miłości, proszę Cię, wstawiaj się za mną i za moją rodziną. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszego dziecka.Ela

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana Mamusiu! Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i moich bliskich. Zawierzam Ci sprawę: pokoju na świecie, naszego nawrócenia, rekolekcji DN i wszelkich innych, egzamin Ali, wszelkie spotkania jakie mam tego lata, odczytanie woli Bożej na życiowym zakręcie na jakim się znalazłam, zmarłą Joannę i jej pięcioro dzieci, byśmy byli miłosierni, Henię i Heńka w dniu jego imienin. Jak dobrze jest ukryć się w fałdach Twego płaszcza. B :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Maryjo, proszę o zdrowie i opiekę w czasie choroby dla Elżbiety oraz o dobry przebieg operacji we wtorek dla mojej Teściowej. Dziękuję za moje rekolekcje, ich wszystkich uczestników, proszę o wszystkie nasze trudne sprawy, a także o pokój wewnętrzny i gorliwość dla siebie. E.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o zdrowie dla Pana Andrzeja, który uległ ciężkim poparzeniom i przechodzi teraz operacje przeszczepu skóry. Proszę o siły dla niego i jego rodziny.

  T.

  OdpowiedzUsuń
 13. O dobrego męża. O nadzieję

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję Mamo za dzisiaj, za spotkanie z Tobą. Za to, że jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ratunku. Błagam.

  OdpowiedzUsuń