środa, 8 lipca 2015

Jestem Nikim. Lekcje Jozuego

'Jeśli nie znasz historii o Jozuem i zburzeniu murów Jerycha – możesz nie znać historii o sobie! Bo w tej jednej historii znajduje się cała rzeczywistość duchowa każdego z nas. To Twoja historia. Jeśli czujesz, że zupełnie nie wiesz, jak zburzyć mury swojego Jerycha, miasta ciemności z zapieczętowanymi 7 bramami blokującymi Twoje wejście do Ziemi Obiecanej – posłuchaj o Jozuem, który odpowiadając na dziwne i nietypowe polecenie Bożego wysłannika stał się świadkiem upadku murów niezdobytego miasta i wielkiego tryumfu narodu Pana'.

To słowa wprowadzające najnowszą płytę o. Adama Sztuka OP Jestem Nikim. Droga do Ziemi Obecnej. Lekcje Jozuego. W nagraniu usłyszymy o Bogu, który zawsze jest po naszej stronie i zawsze o nas walczy; o tym jak poradzić sobie z najstraszniejszymi rzeczami w nas, nie robiąc...prawie nic; dlaczego trzeba stać się nikim, aby w życiu nastąpiła zmiana, która przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania; jak doświadczać zbawienia na co dzień. Więcej informacji: tutaj.
Nie zdążyłam jeszcze przesłuchać tego audiobooka, ale znając wartość poprzednich (np.: Judyta. Czym jest siła kobiety czy Jonasz. Czym jest siła mężczyzny), jestem przekonana, że warto po niego sięgnąć.
(fot. rtck.pl).


4 komentarze:

 1. Alu płyta dostępna od wczoraj a informacja już na blogu;) Ty zawsze na czasie z niusami;) dzięki za te info

  OdpowiedzUsuń
 2. Judyta i Jonasz były rewelacyjne. Mam nadzieję, że ta płyta też spełni oczekiwania

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem na konferencji, treść wgniata w krzesło - chyba najlepsza płyta o. Adama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję za opinię (szkoda, ze nie wiem komu;). pozdrawiam ciepło

   Usuń