sobota, 18 stycznia 2014

Lidia Jazgar i Piotr Pałka zapraszają! Czyli dwa wyjątkowe koncerty w Krakowie

Z Lidią Jazgar Dzielne Niewiasty po raz pierwszy zetknęły się w maju 2013r., kiedy gościły w Jej autorskim programie „Coś dla ducha” na antenie Radia Kraków  (nagranie i zdjęcia z programu TUTAJ). Jak się okazuje działalność radiowa to tylko niewielki wycinek w zawodowym i artystycznym życiu Lidii;). Piotr Pałka z kolei współpracuje z Dzielnymi Niewiastami poprzez prowadzenie nam warsztatów muzyki liturgicznej.

Oboje artyści wystąpią na jednej scenie podczas koncertu kolędowego w niedzielę 19 stycznia o godz. 20:00 w krużgankach bazyliki św. Franciszka z Asyżu w Krakowie. Lidia będzie konferansjerem koncertu, Piotr - dyrygentem. Zapraszam serdecznie! Nie mam wątpliwości, że będzie to wyjątkowy czas. Drugi koncert - tym razem z Lidią jako wokalistką zespołu "Galicja" - będzie miał miejsce 22 stycznia (środa) o godz. 19:00 w Kościele Matki Bożej Pocieszenia (Księża Pallotyn). Wszystkim, którzy się wybierają na koncerty, życzę pięknych chwil i mocnych wzruszeń. 
5 komentarzy:

 1. Szkoda, ze mieszkam tak daleko od Krakowa. Wybrałabym się z przyjemnością na oba koncerty. Tym, którzy idą życzę dobrego kolędowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki! Wczoraj nie byłam, ale w środę się wybiorę chętnie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały koncert. Dziękuję za zaproszenie. Dla tych wszystkich, którzy nie mogli wczoraj być u braci franciszkanów zapraszam do obejrzenia i wysłuchania teledysku http://www.youtube.com/watch?v=Zj98bbJP7LM
  o. Paweł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ojcze za link.
   Jest mi ogromnie miło, że ojciec czasem zagląda na blog;)

   Usuń
 4. Pięknie zaśpiewane i z wielką radością, aż miło posłuchać.
  KW

  OdpowiedzUsuń